SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ja też u Zyguły robię zakupy - 12,99 za 1 kg. kupiłem 5 kg starczy dla mnei i dla rodziny na tydzień

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
U mnie dzisiaj bez treningu siłowego.Jestem mega zmęczony i czuję klatę po wczorajszym treningu.Rano wagi nie mierzyłem zapomniałem ale czuję, że trzeba będzie jeszcze zejść z kalorii żeby leciało albo wrzucić aeroby których nie lubię.

Przeglądałem wątki treningowe i trafiłem na gościa 46 lat nieźle spompowanego ale czytam o nim a on dodaje, że stosuje doping i jak wymienił co brał to nawet nie mogę tego powtórzyć Co lepsze, że komentujący jego profil goście nie widza w tym nic dziwnego a nawet naskakują na osoby negujące gościa. Dla mnie wniosek, ze jak ktoś za szybko łapie formę to jedzie na dopingu i nikt ni nie przetłumaczy.
Ja jestem team natural i basta wolniej a zdrowiej.
Skończyła mi się kreatyna i postanowiłem zakupić zestaw na 20 dni.Padło na Activ-lab.Zobaczymy co to warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Tego Wawel też jest na 20 dni?
Pytanie raczej retoryczne - no. bo jak zestaw - gorzko przez tyle dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
wczoraj też miałem rozmowę u mnie na siłce z kolegą. ćwiczy x-pierdylion lat i powiedział że ładnie idę do przodu ( ego urosło)
spytał oczywiście od razu czy bez chemii. odpowiedziałem wiadomo jak oraz że niedługo wchodzę na redu i boję się że zejdzie znowu za dużo a on na to
"spoko, jak naturalnie bez jakiegokolwiek wspomagania to nie ma co się bać bo mięsień zostaje o ile białka nie poskąpię"

potem spotkałem jednego młodego głupiego "kolegę" - 19-sto latka. "schudł bez treningu" i od razu do mnei z tekstem że się może założyć ze w 3 miechy 15 kg mięśnia przybędzie jemu..... ręce opadły i skończyłem rozmowę.

rozumiem zawodowców którzy musza zarabiać ciałem( bb, strongi, atleci, piłkarze nawet aktorzy do ról) maja jedną szansę na milion aby przejść do historii, ale nigdy nie pojmę faszerowania się w imię hobby. z drugiej strony są ludzie którzy jadą na tym x-pierdylion lat i żyją świetnie więc nie wiadomo komu wierzyć do końca.
każdy musi sam sobie rozstrzygnąć czy jak go dziecko spyta za 20 lat czy tato zrobiłeś to sam to będzie mógł mu w oczy powiedzieć prawdę czy nie. proste - sprowadza się do własnego sumienia.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
ojan
Tego Wawel też jest na 20 dni?
Pytanie raczej retoryczne - no. bo jak zestaw - gorzko przez tyle dni.


Panie Janku wawel jest mega gorzki bo to 90% ale w nagrodę , że idzie bez czitów pozwoliłem sobie na to co poniżej oczywiście z umiarem a pod ręką zawsze mam CC zero.Pijecie taką colę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Nie jem masła orzechowego i nie piję takiej Coli.
Wolę winko wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja piję napoje zero, a masło jadam inne - 100% orzechów bez soli i cukru


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-01-13 17:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wciągam Mr.Big Mineral low carb 1000ml. Obecnie czerwony grejfrut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ładuję akumulatory jutro musi być mega trening pleców.Na razie jestem rozbity ale najedzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A propos dopingu - jak zabronią za 5 lat kreatyny to tez będziecie anty??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium