SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396900

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jajecznica na szynce spoko, ja lubie z lidla boczek surowy sobie pikoka kupić, od ziemnych jw włoskie czy migdały lepsze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ja tam zadnej przetworzonej szynki nie kupuje chyba ze kupisz kawał miecha i sam go zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie pierwszy posiłek to jajecznica z piersią z kurczaka :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Znalazł się wybredny, boczuś w lidlu prościutko od świnki

Ale kto co lubi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 102
Ludzie Ludzie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 102
Ludzie Ludzie!!!
Mam pytanie jako junior
Zacząłem jakiś czas temu trening 100pompek, jestem na cyklu 6 (41-50 pompek)
Mam 15 lat I chciałbym dołożyć do pompek także brzuszki
I tu jest moje pytanie, mianowicie:
W jakie dni wykonywać brzuszki (dodam że pompki robie w pon śr i piątki), oraz jakie ciekawe warianty tego ćwiczenia znacie lub plany treningowe? (Słyszałem np że A6W jest kontuzjogenna itp)
Co o tym sądzicie?
Wszystkim dzięki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ani 100 pompek ani 100 podciągnięć itp podobnych planów, lepiej będzie jak całe ciało będziesz trenował.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 102
Tzn z pompkami zaczynałem dosłownie od 0 ( no dobra od 4) i po prostu zależało mi na poprawieniu tego wyniku (jednak i po tym czasie tego planu efekty są widoczne)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium