SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
ładny czas i ta pierwsza seria na drążku 30 powtórzeń, tylko szkoda, że drążek gimnastyczny chociaz nigdy na takim nie próbowałem to nie cięzko mi oceniac czy coś pomaga i o ile co do pompek wzwłaszcza tych późniejszych to wydaje mi sie że nie tyle co płytkie, ale lekki koci grzbiet jest tyłek w dole i pompuje górą ciała

no i do Poznania coraz bliżej... Lukix kiedy ostatni trening ?? ja sie zastanawiam wtorek lub sroda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Michał-u mnie ostatni mocny trening w środę.Tak się ostatnio troszkę oszczędzam,bo już jestem tymi treningami trochę osłabiony-od kilku dni boli mnie gardło i mam dość mocny katar..Kolega Michał"pomper" leży od kilku dni na antybiotyku,ale jesteśmy dobrej myśli.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
my z Mateuszem własnie ostanio dość często trenujemy dlatego ja chyba ostani zrobie juz we wtorek
teraz takie zdradliwe ciepło trzeba sie pilnowac, tez mnie coś brało pobrałem troche gripex i przeszło, ale jakieś słabe efekty na treningach przez to były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Widziałem filmik i 30 powtórzeń to już jest wynik. Drążek gimnastyczny podciągałem się i może być delikatnie łatwiej, ale nie dużo.Co do pompek to kicha jak już robimy taki wynik to warto popracować nad techniką. Dosyć blisko tułowia łokcie prowadził i jest trochę lżej i jak już Michał pisał trochę tyłek w dole i praca korpusem ale to znamy ze Złotej.A i bym zapomniał nie prostował do końca pompek.

Zmieniony przez - wlodek_81 w dniu 2014-03-16 20:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-podciągnięć początkowo też nie prostował,bo ja jestem na to bardzo wyczulony :) A w tej Złotej to zrezygnowali? Chyba że info pojawi się na tydzień przez zawodami.. Do Poznania będziecie jechali może przez moje miasto? Jak tak,to można się jakoś ewentualnie umówić i dojechać za sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Złota będzie ale w październiku. Cały czas jestem w kontakcie z organizatorem. Coś tam z czasem im nie wyszło i żeby zrobić większą imprezę to poczekają do nowego roku szkolnego. Odnośnie jazdy to możemy się spotkać. Zawsze raźniej. Planowaliście o której wyjazd. Ja to bardziej rekraacyjnie jadę może wystartuję we wszystkim zobaczę jeszcze. Robię taki lekki trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tak wstępnie,to pewnie o 7-ej będziemy musieli od nas wyjechać.Te 250 km jeszcze od nas jest :) Ostatnio tak się umówiliśmy we wrześniu z Mateuszem,ale czekaliśmy na dziewczyny i wyjechaliśmy około 8-ej.Byliśmy o 11:55-czyli 5-minut przed rozpoczęciem zawodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
No to nie wiem chłopaki są w Radzyniu a ja w Warszawie więc i tak muszą jeszcze po mnie wstąpić.To kwestia umówienia może jeszcze sąsiada zabiorę bo skubaniec oglądałem filmik i zrobił fajne pompki na rękach przy ścianie w ilości 20 sztuk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mocny ten sąsiad-może być grożny :) U mnie rekord w HSPU przy ścianie,to ledwie 11-powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
lukix a którą trasa planujecie jechać ? bo ja to chociaż w strone do Poznania wolałbym przeleciec autostradą z tego co sie orientowałem to koszt ok 40 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium