SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 883236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
witamy witamy....
co tam piczki slychac
poza niwixem bo to juz znam

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nom Niwix przeciez umiesz to i tamto i jak czules sie na silach to sie broniles. ja nie jestem taki spokojny i pewnie bym w szpitalu lezal juz

SEZONOWCY daja czadu widze powoli co da bialko hmmmm srake??

Ja bylem dzisi u lekarza nie spaem cala noc i mi sie nie chcialo do roboty jechac lekarz zrobil testy alergiczne i mam tam alergie na trawy i kwitnace drzewa.do tego za***ali mi 2 sczepionki prawy i lewy tric a ja do niej a jutro moge isc na trening do tego dwa dni wolnego <len> ale nos za***any oczy szcypia w gardle drapie mierzyla cisnienie ale o EFCE juz nie wspominalem
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
czołem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Aha lekarz do mnie a z BIALKAMI to skonczyc musisz a ja mowie jak to na silownie smigam dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
a z BIALKAMI to skonczyc musisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Gugcio jak to spokojny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
NO POPROSTU JESTES SPOKOJNY I POTULNY JAK BARANEK !!!




http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Gugcio tez mam alergie na trawy.Pare lat temu to jeszcze bylo naprawde ciezko oczy za***ane nos roz******lony przez ta alergie, a teraz jakos przeszlo i lekkie swedzenie w podniebieniu czuje i czasem oczy lekko szczypia

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
niźwix moj idol

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium