SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
smak ok
ale jak zależy Ci na dobrym smaku to kup coś sciteca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy ma inne oczekiwania co do smaku, nie próbowałem tego activlaba ale słyszałem że czekolada bardzo dobra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no ciekawie, znow mi koledzy mowia ze QNT deliciosu dobre lecz z tego co wiem 100zl za 700 albo 900g;x nic bede musial cos pomysle gdyz zbieram suple juz na mase ktora zaczne na dobre od pazdziernika;) no to zob co z tego wyjdzie;) podrzuce pod koniec miecha spis supli jakie mam i czy dobrze wszystko rozpisalem i ogien;)

dzieki i pozdro;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dobryvh bialek jest sporo, trec, scitec, hi tec,optimum.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no wlasnie z nad trecem myslalem lecz nie mam dostepu a kupujac na allegro trace troche kasy;x bede szukal moze uda sie cos zamowic;) wkoncu moge sobie pozwolic na suple i dobra wszame w miare;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
dziś przyszła mi pucha beta alaniny z sfd , 250 gr, była szczelnie zamknięta ale samego prochu jest tylko pół puszki (po zważeniu wyszło mi 300 gr razem z puchą)

czy wszystko jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Dolewał ktoś kiedyś oliwę z oliwek do białka? Zmienia to jakoś wyraźnie jego smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dużo zalezy od samej oliwy - smak troche zmieni na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Danek
siemka;)
widze na fotkach duzo osob wybiera activlab protein 95 czy smak itp w miare ? obecnie jeszcze mam cos mega stronga z olimpa lecz smak nie bardzo i cena;x moze ktos sie wypowie o tym bialku;) i carbomax tez z activlaba;)

pozdro ziomeczki;)


ja mam wanilie i tez bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nadnarwian tak ma być, sama pucha waży ok 50g. W żadnym suplu nie sypią pod wieczko, kupujesz białko zagladasz a tam pół puchy to jest tak że nieraz są suple co pakują więcej w opakownaie i nie opłaca się robić nowego.

2watch tak zmieni, niektóre oliwy z oliwek mają goryczkowy smak wręcz palą w gardło.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium