Storm w DT z rana i po treningu ,potem posilek, w NT z rana
Shock Tylko przed treningiem po przedtreningowym
Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-22 19:34:37
Shock Tylko przed treningiem po przedtreningowym
Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-22 19:34:37
, 1kg i to niby jakis mielony, twarog aksamitny dr oetker, tutaj link:
