SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 240934

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
Storm w DT z rana i po treningu ,potem posilek, w NT z rana
Shock Tylko przed treningiem po przedtreningowym

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-03-22 19:34:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3336
1. W diecie na przysrost miesni wplywa tylko pelno wartosciowe bialko?

2. Rybka wysokobiakowa i najlepiej bez osci w normlanej cenie co polecacie?

3. Ćwicząc na silne wyrzezbione mięsnie nalezy trzymać diete z lekkim plusem prawda?
a co stosować np. przez aerobami by nie dochodzlio do katabolizmu mięsniowego?

4. Skoro chormon wzrostu wydziela sie gównie w nocy to czy nie nalezy na noc spożywać posiku wysokobiakowego tz. penowartosciowego bialka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
1.NIE calodzienny bilans BTW i odpowiednia kcal

2.Mintaj,tunczyk w sosie wlasnym,ew.panga,makrela wedzona(to z oscmi),łosos

3.Raczej na zero lub lekko na minus,zjesc porzadny posilek,lub wypic odzywke

4.Własnie nalezy do tego jakis zdrowy tluszcz by spowolnic wchlanianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12829
mama kupila mi jakies wiadro twarogu , 1kg i to niby jakis mielony, twarog aksamitny dr oetker, tutaj link:

http://www.oetker.pl/ce180b11a4b569236af5c23e33930e67/pid/adaa4408e1ee635ae44bc284583106ff

on chyba bardziej do ciasta jest, niby pisze ze nie dodaja zadnych substancji, ale w skladzie na 100g jest tylko 10g bialka, moze orientujeice sie czy on jest jakis 'inny'?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
ta ma cukier w składzie syf

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3336
Ja bym powiedzial ze albo tusty albo zalany wodą.

Ps. Koleś jesteś tu ekspertem ćwicząc stosujesz sie do wywarzonej mądrej diety i myśle ze bez zadnego sidowania w postaci koksu a nawet supli , jak przyrosty? nie pytam o wyniki bo orientuje sie z jakiej pozycji startujesz ale czy dieta mocno Ci pomoga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6385
Siemanko, mam pytanie co do diety redukcyjnej, ukladam diete dla brata:
Wiek: 25 lat
Waga: 72 kg
Wzrost: 172 cm
Wykonuje 3 treningi SW oraz 2 treningi Silowni, pracuje na siedzaco zapotrzebowanie jakie wyszlo z redukcja 300 kcal wynosi: 144 B, 72 T, 181 W, 1946 Kcal wedlug dziennika VITALMAX-a. Mam pytanie co do rostawienia wartosci odzywczych w posilkach, w kazdym posilku zbilansowana ilosc bialka oraz tluszczy (oprocz potreningowego), jednak nie wiem gdzie wrzucic weglowodany i w jakich proporcjach.
Pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
kiklak1
takie pttanka to na pw.

dieta to 70%sukcesu oczywiscie bez przesady bo zawodowcem nie jestem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
Kilaazz

co do BTW i zapotrzebowania zalezy od genow,aktywnosci,typu budowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6385
Typ budowy, teraz no coz ma troche brzusia i ogolnie troche tluszczyku ale nie jest spasly niewiadomo jak aktywnosc, tak jak opisalem 3x treningi SW, 2x Silownia, praca siedzaca ustalilem jako wspolczynnik 1.30
BTW oraz zapotrzebowanie to jest wstepne z dziennika Vitalmaxa, w takim razie powiedz mi co proponujesz napoczatek po prostu przez pewien okres zaczal pic sporo piwska i wciskal niezbyt zdrowe jedzenie i wpadlo tej tkanki tluszczowej, co proponujesz jako wstepne kroki w diecie.
Ustalenie typu budowy, a wiec zrobic zdjecie, wrzucic a nastepnie ocenimy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

electro
Polecane artykuły