2013.08.23
BIEGANIE
Dzisiaj wyszedl 5-ty dzien treningu z rzedu. 10,60 km w czasie 1:05:00
Zmeczenie dalo sie odczuc calym tygodniem wysilku, ale nie bylo zle :)
Jutro jednak calkowity odpoczynek. W niedziele trening silowy typowo zrobie sobie ale po 3 serie kazdego cwiczenia na male i duze partie - zobaczymy jak wypadnie.
BIEGANIE
Dzisiaj wyszedl 5-ty dzien treningu z rzedu. 10,60 km w czasie 1:05:00
Zmeczenie dalo sie odczuc calym tygodniem wysilku, ale nie bylo zle :)
Jutro jednak calkowity odpoczynek. W niedziele trening silowy typowo zrobie sobie ale po 3 serie kazdego cwiczenia na male i duze partie - zobaczymy jak wypadnie.


