SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1656
Aha ale fajne zawody.Jeden zawodnik ładnie wszedł na line bez nóg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Fajne zawody,ale te 8 ćwiczeń po sobie,to bardzo męczące.Tak z marszu byłoby ciężko.Z tymi ketlami trzeba by było się trochę wcześniej przygotować :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
No i burpepullups i na końcu lina , masakra, póżniej już tchu brakuje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1656
Ten sędzia to przeżył ciężkie chwile jak zszedł z liny, ale pewnie ma ponad setkę wagi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7147
przy zapisywaniu się na drążek proponowali czy nie chcemy w crossficie wystapić
lina była ciężka bo alpinistyczna i bardzo cienka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1656
Tak mi sie wydawało ze ta lina dziwna jakas. To trudniej mieli zawodnicy.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
Szkoda że mi nie zaproponowali, tego X Fita , bo znając mnie bym wystartował.
Szkoda też że nie pokazali naszego sędziego podciągania , czy i jak mu to wyszło.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-nie poszło tak żle,bo zajął 2-miejsce.Był tam zdecydowanie najcięższy,a dał radę ukończyć próbę w całości.Podciąganie robił w podchwycie,ale chyba specjalnie pokazano tylko ostatnie powtórzenie...chyba obawiali się naszych komentarzy... :) :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-nie poszło tak żle,bo zajął 2-miejsce.Był tam zdecydowanie najcięższy,a dał radę ukończyć próbę w całości.Podciąganie robił w podchwycie,ale chyba specjalnie pokazano tylko ostatnie powtórzenie...chyba obawiali się naszych komentarzy... :) :)

Rozumię.
Jak tam Łukasz treningi idą u Ciebie?
Ja się trochę rozbujalem, ale i tak się czuje jakoś niesfojo, nie jestem taki jak zawsze pełen witalności, ciężko mi idzie itd.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli chodzi o treningi,to ok-myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku.Po M.P-trochę poluzowałem z jedzonkiem i przytyło mi się 2-kg,ale myślę że do zawodów spokojnie spalę :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

electro
Polecane artykuły