SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194808

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co do martwego ciągu na prostych nogach. Słyszałem, że jest to szkodliwe ćwiczenie nawet poprawnie wykonywane, jednak jako że dysponuję tylko wolnymi ciężarami i nieco brak mi pomysłu na rozwój dwugłowych ud. Więc, mam dylemat wykonywać czy nie?

A co do techniki, chcę się upewnić.
Nogi prawie proste na szerokość bioder, faza opuszczania nie powinna przekraczać poziomu równoległego z podłożem, podczas wyprostu ręce blisko tułowia, plecy proste, klatka wypięta, fazę wyprostu kończyć w pionie (nie odchylać się do tyłu). - to tak w skrócie, zapomniałem o czymś, a może coś nie tak?? Łopatki mam ściągać do siebie czy jest to niepotrzebne?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
"Cheat meal" raczej udany, ale w sumie to zjadłem 3 kawałki szarlotki zrobionej na słodziku, no i jeden i pół takiego krokieta z batonem podjadając do tego ze 4 herbatniki. Chyba nie wyszło źle :) Mam nadzieję, że nie zaleje. Na plus wyszedłem na pewno z kaloriami.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z ćwiczeniem "żuraw".
Otóż jak powinny być ustawione nogi? A jak stopy?
Mój problem polega na tym, że podczas wykonywania tego ćwiczenia łapie mnie skurcz w miejscu zgięcia kolana, co ciekawe skurcz występował tylko w lewej nodze, pokombinowałem chwile z ułożeniem nóg i cud!! Przeszło! Tyle że na drugą nogę... Podejrzewam, że może to być spowodowane złym ustawieniem nóg/stóp.
Poradzicie coś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1142
Witam, czy tuńczyk z ryżem można zastąpić, ryż z kurczakiem? Dostarczę to samo? Czy może tu chodzi o przyswajalność składników?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1142
może zastąpić*
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
Cześć panowie. Dziś wykonałem crossfit bezsztangowy KOSZMAR! (20 podciągnięć, 30 pompek, 20 burpees, 50 przysiadów) jako jeden obwód wykonałem 2 obwody. Pod koniec miałem mroczki w oczach i zbierało mi się na wymioty. Dodam może włąsnę proporcje (74kg, 172cm, obw klat.115 , biceps 41cm, 13%tkank tłuszcz). Do tej pory przez 2 miesiące masowałem.

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
Pytanie czy powinienem przed treningiem crossfit zmniejszyć czy zwiększyć spożywane kcal, aby zwiększyć wydolność ? sry za spam

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1768
tifer nie jestem ekspertem ale myślę, że możesz zamienić jedynie użyj tych samych proporcji białek, jedynie kcal mogą się nie zgadzać( chociaż nie wiem jak z tą przyswajalnością lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie)

Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-08-03 13:12:40

Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-08-03 13:15:33

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
tifer: Tuńczyk do 2 maksymalnie 3 razy w tygodniu z powodu dużej ilości m.in ołowiu w tuńczyku, nadmiar tunczyka po prostu szkodzi.

Kardi:
Spożywanie kcal nie wpłynie na Twojąwytrzymałość a odpowiedni trening i w efekcie odżywianie, ale nie myśli " Mało jem, będe wytrzymalszy"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

electro
Polecane artykuły