Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam pytanie co do martwego ciągu na prostych nogach. Słyszałem, że jest to szkodliwe ćwiczenie nawet poprawnie wykonywane, jednak jako że dysponuję tylko wolnymi ciężarami i nieco brak mi pomysłu na rozwój dwugłowych ud. Więc, mam dylemat wykonywać czy nie?
A co do techniki, chcę się upewnić. Nogi prawie proste na szerokość bioder, faza opuszczania nie powinna przekraczać poziomu równoległego z podłożem, podczas wyprostu ręce blisko tułowia, plecy proste, klatka wypięta, fazę wyprostu kończyć w pionie (nie odchylać się do tyłu). - to tak w skrócie, zapomniałem o czymś, a może coś nie tak?? Łopatki mam ściągać do siebie czy jest to niepotrzebne?
Szacuny
0
Napisanych postów
471
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3121
"Cheat meal" raczej udany, ale w sumie to zjadłem 3 kawałki szarlotki zrobionej na słodziku, no i jeden i pół takiego krokieta z batonem podjadając do tego ze 4 herbatniki. Chyba nie wyszło źle :) Mam nadzieję, że nie zaleje. Na plus wyszedłem na pewno z kaloriami.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam problem z ćwiczeniem "żuraw". Otóż jak powinny być ustawione nogi? A jak stopy? Mój problem polega na tym, że podczas wykonywania tego ćwiczenia łapie mnie skurcz w miejscu zgięcia kolana, co ciekawe skurcz występował tylko w lewej nodze, pokombinowałem chwile z ułożeniem nóg i cud!! Przeszło! Tyle że na drugą nogę... Podejrzewam, że może to być spowodowane złym ustawieniem nóg/stóp. Poradzicie coś?
Szacuny
0
Napisanych postów
321
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1768
Cześć panowie. Dziś wykonałem crossfit bezsztangowy KOSZMAR! (20 podciągnięć, 30 pompek, 20 burpees, 50 przysiadów) jako jeden obwód wykonałem 2 obwody. Pod koniec miałem mroczki w oczach i zbierało mi się na wymioty. Dodam może włąsnę proporcje (74kg, 172cm, obw klat.115 , biceps 41cm, 13%tkank tłuszcz). Do tej pory przez 2 miesiące masowałem.
"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"
"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"
Szacuny
0
Napisanych postów
321
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1768
tifer nie jestem ekspertem ale myślę, że możesz zamienić jedynie użyj tych samych proporcji białek, jedynie kcal mogą się nie zgadzać( chociaż nie wiem jak z tą przyswajalnością lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie)
Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-08-03 13:12:40
Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-08-03 13:15:33
"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"