SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 406059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Czyli pora na bombę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Ok.

Jesli odróżnimy złamanie pozycji technicznej od oszukiwania, to jest to banalne. W siadach czy mc możesz puścić plecy, co jest błędem i to się czuje. W ławie możesz oderwać dupę, co też nie jest nieodczuwalne. W podciąganiu, moim skromnym zdaniem, nie ma takiej "dyskretnej" granicy, nie ma w ogóle poprawnej i niepoprawnej techniki (puszczanie pleców jest zawsze złe): każdy ćwiczący ma tendencję do płynnego przechodzenia od podciągania siłowego do technicznego, zwłaszcza jeśli ćwiczy się ciężko i walczy o repy. Dlatego pokombinowałem trochę i robię zakres powtórzeń, który nie sprawia ŻADNEGO kłopotu, za to z dużą ilością serii i krótkim czasem odpoczynku. Umożliwia to odpoczynek mniejszym mięśniom i nie muszę oszukiwać, żeby zrobić dużo powtórzeń. Wg mnie 3 x 4 powtórzenia STRICTE siłowe, to zupełnie inna bajka niż 12 siłowo/technicznych (czyli zwyczajowo wychodzi tak, że pierwsze 6 siłowo, ostanie 3 technicznie, a 3 środkowe pomiędzy jednym, a drugim). Zacząłem od 7 serii po 5 powtórzeń (35 total, czyli mniej więcej tyle samo ile robiłem w 5 seriach każda na maxa), ale później miałem domsy takie jakby mnie pyerdolnął pociąg.

Mi się podoba, polecam spróbować.

Hubert81
Czyli pora na bombę





Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-12-11 19:00:57
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892903
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
%BF na oko jaki?
Bo mimo tego ze sie z tym pyerdolisz jak Kami to w porownaniu z poczatkiem schudłes ładnie

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-12-11 21:40:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
jest i Szymon Kołecki!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
I chuy, będę prowadził ten dziennik Wam na złość.

Krystian nie wiem, pewnie schodzę poniżej 80 kg.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-12-11 23:20:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Środa:

Zmiana ćwiczeń, więcej serii wyciskania, rozpiętki inny zakres, przenoszenie Robinsona

1. Wyciskanie hantli bez docisku rampa do 52,5 x 7 (gorzej niż ostatnio)
regres 30 kg x 20
20 kg x 20
10 kg x 25

2. Rozpiętki 20 powtórzeń
6,7,8,9,10 kg

3. Przenoszenie z pracą biodrem 12 powtórzeń
10,15,20,25 kg i
30 kg x 7 ale chciałem wybadać możliwości, nowe ćwiczenie

Grzbiet:

1. Ściąganie wyciągu górnego
30,40,50,60,50,40 x 10-12 powtórzeń

2. Wyciąg dolny sznurki
30-> 70 x 10

3. Szrugsy 70 kg x 10 x 5 serii

Barki SS przód + bok
6, 8, 10, 12 x 10-12 powtórzeń

Tylny akton wyciąg- 10-50 kg co sztabkę x 10-12 powtórzeń

Zottman Curl
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Gdzie przeniosłeś Robinsona?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Wyjdź


(od jutra trolluję u Ciebie)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek

2. Wyciąg dolny sznurki



Jak ten shit wygląda?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

electro
Polecane artykuły