SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Pandarek
...Lubię krytykę.

jestes hvjowy zarty

chyba to juz pisałem ale najwyzej sie powtorze, fajnie sie czyta twoje refleksje, wiecej takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cvfdbkz
Pandarek
...Lubię krytykę.

jestes hvjowy zarty

chyba to juz pisałem ale najwyzej sie powtorze, fajnie sie czyta twoje refleksje, wiecej takich




nudy jak choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Pyerdolcie się dzieci



Wtorek, trening + bieganie


Po wczoraj mam zakwasy na: kapturach, dolnych partiach brzucha i czwórkach przy kolanie, dlatego darowałem sobie katowanie brzucha.

Micha:

Nie dodałem 500 kcal- tego się będę trzymał w następnym tygodniu, ewentualnie za 2-3.
Ogólnie chyba na stałe rezygnuję z piersi kurczaka - za mało tłuszczu, żeby opłacało się to kupować. Ogólnie chude mięsa to niewypał.






Trening:

Ogólnie lekko, szybko i przyjemnie ;)

PP- trochę słabo dogrzany byłem w pierwszym secie, bo najlepiej mi wyszło 4 powtórzenie. W drugim ciężar nic nie ważył- wszystko szło z nóg i łapy w ogóle nie musiały dociskać, tylko blokowały łokcie. Najcięższe była faza ekscentryczna i chodzenie z ciężarem- naprawdę, wolałbym to z siebie zrzucić, ale nie mogę ;(


Wyciskanie na skosie 45 stopni.
Musiałem wybadać ciężar. Najlepsze czucie na 22, ale ostatnia seria weszła bardzo poprawnie technicznie, nawet z zapasem, a więc nie widze przeszkód do dokładania powtórzeń. Antoś pewnie będzie marudził, że robię 10 powtórzeń, a nie 20, ale dawno nie robiłem więcej niż 6 repów ;) We wtorki jest najwięcej węgli i kcal, także może nawet coś urośnie.

Coś czuję, że się mocno dostało tricepsom. Chyba następnym razem będę starał się je wyłączyć.

Wiosło- nagrałem i wrzuciłem pierwszą i ostatnią serię. Zrobiłem szerszy nachwyt niż ostatnio + uczę się pracować nogami. Jestem nieskoordynowany, ale wydaje mi się, że plecy są bardziej płasko i nie szrugsuję. Ogólnie nie wychodzi mi to ćwiczenie i jak zawsze będę wdzięczny za feedback.

Uginanie – trochę dziwne ćwiczenie, ale czuć łapy. Przy 80 kg przeholowałem z ciężarem, ale starałem się wybadać moje możliwośći. 60 kg wydaje się ok.

Russian Twisty- doyebałem ciężaru i powtórzeń. Muszę powiedzieć, że super palenie po serii. W tym ćwiczeniu nie ma sensu pyerdolić się z 5 kg.

Prone Y- 3 kg mnie zabiło, ale przynajmniej było z 2 sekundowym ściskiem na końcu.







Filmy:















Bieganie:

Tętno wyższe, ale przez tydzień nic nie robiłem- nie ma co się dziwić, że wpłynęło to na kondycję. Za tydzień powinno być dużo lepiej.




Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-08 22:34:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mierzysz tetno? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przykładam palec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobre!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
a do czego go przykładasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Do przycisku w pulsometrze, żeby włączyć pomiar. Potem pulsometr sam przesyła przez "blutacza" dane do programu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Hmmm tak patrze na te video z wiosłania... I jakoś tak dziwnie to wygląda. Po co tak nogami pracujesz ? Domyślam się, że się jakby z nich wybijasz i ci jest łatwiej, no ale czy to ma jakiś sens? No chyba że to tak specjalnie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, to w domyśle powinno być ćwiczenie dynamiczne. Chodzi o to, że wiosłowanie sztangą nie jest ćwiczeniem izolującym. Tu powinien być DUŻY ciężar (sporo większy od tego w WL, czyli jak robisz 100 kg na WL to na wiośle powinno być 120, jak 150 w Wl, to 180 na wiośle i tak dalej) i praca całym ciałem, żeby dotrzeć do mięśni głębokich. Jest to tzw. stara szkoła wiosłowania. To samo robi Adzik, Hubert, Krystian, Antoś, Shitman i tak dalej.

Oczywiście na maszynie inaczej ćwiczymy- tam izolujemy i staramy się maksymalnie spinać i rozciągać mięśnie pleców. Na dolnym wyciągu powinniśmy aż robić kota. Zresztą dobrze to opisane jest w artykule Antosia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium