SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 371412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jak słodko teraz jak pogodzeni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta
Pandarek
Luz

No właśnie paradoksalnie wyciskopodrzut + siady na zblokowanych rękach są 5 x prostsze od wybicia na unik, dlatego nie robię wybić na ostatniej serii- przekracza to moje możliwości intelektualne


Wybacz, ale już nie nadążam

A tak propos tych siadów ze sztangą na zablokowanych rękach - czytałem kiedyś u Tsatsouline'a że przysiad ze sztangą nad głową pomaga poprawić głębokość klasycznych siadów, pisał że ruscy ciężarowcy tak robili gdy mieli problemy z głębokością. Prawda to?

No nie wierzę, że zacząłeś Tsatsouline'a czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
tutaj to sie dzieje dopiero,
czytasz jakies zagramaniczne fora?? Tak sie tylko pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Rozumiem, że serwisy typu pubmed się nie liczą?
Jeżeli chodzi o zagraniczne fora, to bodybuidling.com. Z obcych to jeszcze bf i mnbpleplepe

Wtorek, Trening + rorororororowerek jak mawiają jąkały.


Micha



Trening:

No i weszliśmy w fazę intesyfikacji. Wyiebanie poniedziałkowych ćwiczeń na odwodziciele i jerk balance to był jednak dobry pomysł.

DODATKOWO CHCĘ SIĘ POCHWALIĆ, ŻE ZAPINAM SIĘ JUŻ NA ÓSMĄ, OSTATNIĄ DZIURKĘ W PASIE Jakiś czas temu jarałem się, że na 7, a zaczynałem recompa od 5. Waga nie pokazuje postępu, ale pas już tak.


1. Push Press, czyli 70 % czasu treningu

Jak kończyłem się rozgrzewać, to na salę wszedł Paweł Filleborn i zaczął robić barki. Wygląda na to, że na razie nie bierze nic mocniejszego niż serwatka ( ) i miałem ochotę podejść i zagaić: MUSISZ WZIĄĆ BOMBĘ! ale obawiam się, że mógłby mu się nie spodobać mój dowcip.

W każdym razie...

Trochę starałem się, żeby ani razu nie yebnąć sztangą na ziemię, bo byłoby że cały czas rzucam, dlatego tak szybko poddałem się w drugiej serii docelowej. (Nasz klub ma tak przeyebane przez pyerdolniętego dziadka z góry, że zgłosił się do akcji lato w mieście i będzie organizował zajęcia dla podstawówki i gimnazjum w licpu. Ku.rwa, już to widzę jakie jaja będą )

A więc...

Dzisiaj sztanga była lekka. Na rozgrzewce widać pracę biodrem- poleciało dobrze, tylko nie wypchnąłem klaty do przodu i przez to nie schowałem tricepsów za uszami. Skutek= brak stabilności, ale to się z automatu koryguje wypadem stopy.

Na pierwszej docelowej doczepilem 2 x 0,5 kg w postaci opasek na kostki. Poszło O DZIWO dość sprawnie, nawet pokusiłem się o trzecie podejście- trochę nie wyszło, ale ok.

W drugiej docelowej poczułem na sobie wzrok Filleborna i zyebałem (Nie, wcale nie odcięło mi prądu ). Mogłem próbować zrobić 2giego repa, ale sztanga poleciała na stojak. Wtedy umyśliłem sobie zrobić regres i zrobiłem jak wykoncypowałem.

Na regresie poszło bez problemu 100 kg x 4, w piątym puścił lewy nadgarstek i nie dałem rady sztangi dobrze trzymać, a co dopiero wybić. Także ok, skoro zawaliło przedramię, a nie biodro. (Wniosek praktyczny: nie tasować się w poniedziałek wieczorem )

2. Wyciskanie na skosie- nagrałem moje zmagania z hantelkami. Starałem się maksymalnie flarować i spinać/rozpinać łopatkę. Technika oczywiśćie do bicia. Film z pierwszej i ostatniej serii.


3. Wiosło- małpi chwyt + podstawki + celowo kot w odicnku piersiowym = wreszcie czuję najszersze

Serio, czucie jest nieziemskie. Zdjąłem 10 kg w porównaniu z ostatnim tygodniem, ale nadal nie wiem czy nie jest za dużo.

Film z pierwszej i ostatniej serii.

4. Biceps- dodałem 1 drop, bo nie dałem rady zrobić więcej niż 8 powtórzeń, a to trochę mało. Pompa całkiem fajna ;)





Filmy
























Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-06-19 20:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Panda myslałem ze siedzisz w pace bo dziś rano słyszałem w radiu ze w Warszawie złapali jakiś ziomków co anaboliki sprzedawali i nawet cos w domu robili niektóre miały stezenie 2razy większe niż normalnie.
Ile w tym prawdy nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
E tam, zgarnęli parę płotek odpowiedzialnych za dystrybucję; trochę czasu minie zanim nazbierają na mnie teczek i zaczną mi się dobierać do dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
W tym czasie spokojnie zdążysz zrobić mega formę

ps. widziałem komixx


Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-06-19 23:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mordę masz niestety dalej zakazaną, lecz widzę poprawę w wycisku ewidentnie teraz widać, że klata pracuje - to jest to. Czułeś to też na pewno.

Wiosło - zapyerdalasz, ale zapewne wyśmienicie czujesz najszersze i całe rejony wewnętrzne grzbietu - również prostowniki lekko. Wprawne oko zauważy retrakcję w pozytywie - OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ta, dzisiaj w ogóle miałem dużo przemyśleń

Na wyciskaniu w pewnym momencie mnie oświeciło i doszedłem do wniosku, że taka maksymalna flara to właściwie takie rozpiętki, tyle że nie do końca W każdym razie nie chodzi o to, żeby ciężar poszedł do góry, tylko o naciągnięcie klatki i pociągnięcie ciężaru "do środka". Wydaje się, że powoli zaczynam rozumieć z której strony chleb jest posmarowany masłem

Niestety po hantlach 40-stkach następne to 50-stki, a nie czuję się na tyle pewny z techniką, żeby się za nie łapać.


W wiośle- masakra, już po pierwszej serii zacząłem czuć najszersze. Z kotem w odcinku piersiowym wchodzi dużo lepiej w moje najwęższe grzbietu

I oczywiście miałem też epifanię podczas robienia wyciskopodrzutu. Zczaiłem, że pp, clean, jerk, snatch to tak naprawdę jeden i ten sam ruch. W pp nie ma tylko podsiadu, dlatego postronnym obserwatorom może wydawać się, że tego akurat ćwiczenia udaje mi się nie kaleczyć


Z filozoficznego punktu widzenia dzień udany. Widocznie tak działa na ludzi obecność Filleborna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
nie nie chodzilo mi o pubmed

Co by nie mowic to Filleborn autorytetm jest dosc sporym w ''naszym'' sporcie. Stawiam ze nie smialby sie z Twojego zartu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium