SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 371488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tępy hvj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Raczej gruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Czyli przysiad z zatrzymaniem idealnie nadaję się do FBW, skoro buduje w dobry sposób siłę?
Z WL jest tak samo?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Zatrzymanie poprawia Ci dno, jeżeli masz problemy z dociskiem to korzyści z wprowadzania zatrzymań mogą nie być duże. Wrzuć sobie do planu i sam oceń jak to działa

Jak masz 2 treningi w tygodniu to możesz robić jedne z zatrzymaniem, drugie bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Będę musiał spróbować może już w tym planie uda mi się to zrobić.
Dzięki wielkie za wyjaśnienie.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Extra dziennik Pozdro oby tak dalej

www.sporttv.cba.pl-Transmisje Meczów w Internecie Najwiekszy Portal online

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Fajne są też przysiady z 4ma pauzami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
adzik123
Fajne są też przysiady z 4ma pauzami.


Nie wdaję się w pyskówki z hejterami!






Być może. Ja na razie staram się zmuszać organizm do rozwoju najprostszymi możliwymi sposobami. Na przykładzie wl: najpierw pomęczyć normalne wyciskania, potem zatrzymanie, zatrzymania, a na końcu dociski i podobne atrakcje. Można by to wrzucić już od samego początku, ale czym później zaszokować organizm? W sensie ćwiczeń?


EDIT:
Dzięki Senio, zapraszam do kibicowania. Za dobre rady też się nie gniewam.





EDIT2:
Dzisiaj wieczorem wpadło Stubborn Fat Protocol v.1, to jest hill sprinty + pół godzinne cardio.

Dzisiaj sprintów było 5- 4 szybkie i ostatni tak, żeby paść. Postaram się co tydzień dokładać 1, tak żeby dojść do 8-10.

Niedziele będą high carbem, bo bieganie zasysa glikogen jak szalone.

Dodatkowo:
-waga mi już działa, także kończy się rumakowanie i zabieramy się za skrzętne wyliczanie gramatury
-pulsometr postaram się w tym tygodniu przywrócić do życia.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-02-26 21:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Kurde powiadomki mi u Ciebie padły i nie było mnie od podsumowania. Gratuluje progresu, naprawde robi wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki Vix





Dobra, tak jak mówiłem, w tym tygodniu pilnuję już ostro diety.
Na dole zarzucam orientacyjną wypiskę z jadłospisu Z ZESZŁEGO TYGODNIA- oczywiście codziennie nie było kurczaka z ryżem (...), ale to prezentuje mniej więcej rozkład b/t/w.

Wyszło trochę dużo kalorii- w zeszłym tygodniu jadłem 4000-4200 w dni treningowe (czyli 6 na 7 dni). Cały czas oscylowałem w okół tej samej wagi ciała, a więc jesteśmy w granicach 0 kalorycznego. Zważę się rano, żeby jeszcze lepiej ocenić co i jak. (OD TEJ PORY WAŻĘ SIĘ W PONIEDZIAŁKI ORAZ CZWARTKI, a wynikiem się "chwalę" na forum- od pon do środy medcarb, od czwartku do niedzieli dni highcarbu)

Od jutra kupuję pół-tłusty twaróg, serwuję sobie 20 ml oleju lnianego (w dni z chudym mięsem- jutro na przykład pewnie wpadnie ryba), obcinam węgle do 2,5 paczki kaszy/ryżu/ekwiwalentu w ziemniakach/makaronie, co da mi jakieś 300 kalorii deficytu.

Na początek starczy, prawda?







Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-02-27 12:26:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium