SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 371331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
PONIEDZIAŁEK, TYDZIEŃ 3


WAGA: 103,8.
(W piątek high carb+ 2 dni nietreningowe z 2ma paczkami ryżu= odbudowanie zapasów glikogenu ).
Ogólnie brat mówi, że widać, że schudłem coś. Dlatego jeszcze nie chcę dalej ciąć kcal- ograniczam jedynie węgle i zwiększam tłuszcz.
(Od dzisiaj zaczynam kontrolować wymiary)

DIETKA:




Na obiad kaczka z pomarańczami (wygląda chuyowo, ale smakuje dobrze)





PORCJA UŻALANIA SIĘ NAD SOBĄ:
W niedzielę miało być bieganie, ale odpuściłem z powodu zarwanej nocy i bolącego barku. Zamiast tego sporo ćwiczeń rozciągających i korekcyjnych na okolicę barków celem przyśpieszenia regeneracji. Ogólnie wyczułem co mi się naciągnęło i w jakich zakresach ruchu mnie boli, także zdążyłem przygotować plan awaryjny: jakbym nie mógł robić ciągów, to zrobiłbym na siłowni szrugsy ze sztangą z tyłu i unoszenie sztangielek bokiem w mocnym pochyleniu ciała.
Dzisiaj o dziwo bolało mnie tylko przy front squatach i ani razu przy ciągach. Jest okej!


UWAGI DO TRENINGU:


0- oczywiście 20 minut rozgrzewki ze specjalnym skupieniem się na barkach
1. FRONTY- w miarę lekko. Nie było super lekko, bo jestem cienki we frontach, ale nie gniotło.
2. HP- najlepsza była 3, nienakręcona seria. Sukcesem jest brak bólu ;)
3. CIĄGI RWANIOWE- tu bardzo ciężko ruszyć ciężar z ziemi- zupełnie inna praca ciała, ciągnie mnie do przodu. Wydaje się, że widać poprawę w technice: sztanga leci już bardziej pionowo plus samo wybicie jest eksplozywniejsze.
4. SIADY RWANIOWE- masakra, tu na 20kg nie mam pewności, że wstanę 5 razy... Niby po takim zestawie ćwiczeń powinienem być rozgrzany, a góvno prawda- na samym gryfie czułem, jak włączają się mięśnie w ogóle nie pracujące przy ciągach i przednich przysiadach. Jestem prawie pewien, że poprawiła mi się głębokość siadu (lepsze rozciągnięcie).


AHA- zanim będę filmy. Dzisiaj pojawiła się nowa grupa sezonowców- młodsza od 3 B i D, dlatego od tej pory będę nazywał ją 1 A (słownie: pierwsza A). Dzieci siedziały już na siłowni, gdy zaczynałem się rozgrzewać (16 50) i nie ruszały się nigdzie gdy wychodziłem (17 50)- jestem prawie pewien, że dzisiaj spędzili w Herkulesie ze 3 godziny. Samego ćwiczenia było maks 30 minut...






FILMY:
















Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-03-05 20:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Chyba musisz bardziej wykorzystac biodra i nogi w HP ale spytaj jakiejs madrej głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Może masz rację, nie wiem.

Poczekam, aż zajrzy tu jakaś mądra, rozgadana głowa i mnie opyeprzy ;)


EDIT:
MA KTOŚ POMYSŁ JAK MOŻNA ĆWICZYĆ ODWODZICIELE (i ewentualnie) PRZYWODZICIELE NÓG BEZ MASZYN?

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-03-05 21:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Staraj sie przyspieszac od kolana w gore, do kolana mozesz ciagnac wolno i nawet tak bedzie bardziej wskazane, gdyz z bezruchu nie jestesmy w stanie od razu przejsc do max dynamiki, nie jestesmy maszynami. Kiedy ciagniesz lokciem w gore to zepnij mocno posladki, z poczatku dziwnie to odczujesz tak jakbys spinal dupe a sztanga sama leciala w gore, ale o to wlasnie chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki, rada konkret ;)

A masz może jakiś pomysł na ćwiczenia na odwodziciele nogi nie-na-maszynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a masz gumy ?? jak tak to "obwiazujesz" sobie gumami kolana, pod katem 90st i odwodzisz. Guma stanowi opor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
U mnie na siłowni nie ma niczego... Dosłownie- sam sobie dowożę puchę, linę do podwieszania ciężaru, 0,5 kg odważniki, żeby dłużej ciągnąć progresję i tak dalej. Dobra, czas zainwestować w gumy. Nie zajmują dużo miejsca i myślę, że jakoś przeboleję taki wydatek ;) Zwłaszcza, że przydadzą się do innych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Jaki wydatek? grosze...10 czy 12zl. Tez musialem sobie przynosic liny itp, znam to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobra, dobra, a wysyłka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
a wyciagi masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium