SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nad udami popracuję w następnym cyklu, chociaż już teraz dołożyłem fronty- lekko bo lekko, ale i tak robię je po raz pierwszy w życiu...

Kwachor- wiem, teraz nauczyłem się "widzieć" to na filmie. Dlatego darowałem sobie kolejną serię.
Jeżeli zależy mi tylko na BB row, to myślę czy nie darować sobie hantelki i w poniedziałek zrobić wiosło z zatrzymaniem po retrakcji łopatek? Oczywiście na małym ciężarze.

Wskazówka z torem ruchu łokci - bardzo pomocna!



Ok, dzisiaj pewnie będzie luźniejszy dzień. Dla relaksu wrzucam dwa filmy: pierwszy z techniką, na której będę się wzorował robiąc zarzut (nogi ciut szerzej, w skutek tego ręce też szerzej; wybijanie sztangi wysoko z uda), a drugi z PRAWIDŁOWĄ TECHNIKĄ WYCISKANIA LEŻĄC POKAZANĄ W PAINCIE. Ten drugi wyskoczył mi jako rekomendowany na yt i sprawił mi taką radość, że postanowiłem się nim z Wami podzielić. Także pierwszy polecam wszystkim, drugi tylko tym, co mają 10 minut do zmarnowania






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
To ja już nie rozumiem, jesteś kulturysta, ciężarowiec czy wszystko na raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Powinieneś zapytać: dwuboistą czy trójboistą?
A ja bym wtedy odpowiedział: nie wiem

Cockta, spójrz na mój trening- widzisz gdzieś jakieś izolacje? 3 razy w tygodniu tłukę FBW, a zakres powtórzeń zawsze poniżej 5-6 powtórzeń. Nie jestem kulturystą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
"Cockta"

Schematy w paincie bezcenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
Darek .mam pytanie .Dzis robilem cleany (60kg) pierwszy raz te cwiczenie i zarzucalem niestety na wysoko. Na podsiad nie bardzo sie udawalo.Znasz jakies cwiczenia pomocnicze aby full clean latwiej bylo robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Za bardzo się nie znam, bo sam się dopiero wszystkiego uczę i nie wiem czy robię poprawnie, a więc ryzykujesz słuchając moich porad

Zacząłbym od tego, że zarzut na wysoko (power clean) nie jest niepoprawną wersją cleana; wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Wodyn stworzył swoją wersję zarzutu, żeby nauczyć power cleanerów robienia podsiadu. Ja się przełamałem bez tego ćwiczenia, ale wideło może się przydać:



Po prostu zakładasz mały ciężar i starasz się wskoczyć pod niego. Najpierw opanowałbym jednak zarzut na wysoko- nauczył się łapać sztangę i ciągnąć ją blisko ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21604 Napisanych postów 30836 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871005
Ja też mam pytanie
Jak zaczynałeś robić wall slide, to już od początku dawałeś radę robić to idealnie technicznie, że wszystko przylegało do ściany? Bo też chciałem wprowadzić to ćwiczenie (głównie jako taką pomoc przy WL ), ale nie ma opcji żebym to zrobił, zawsze coś od tej ściany się odrywa. Zastanawiam się, czego to wina? Jak by można było spróbować to naprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
BB row czyli bodybuilding czy inny skrót? Nie wiem kim jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A co, pytasz mnie, bo Tibes jeszcze świętuje tego inżyniera i ma z nim kontaktu?

Zacząłem to robić razem z kolegą- u mnie szło to bez problemu, a mu się odrywały dłonie. Opiepszyłem go za nieuwagę, ale okazało się, że po prostu nie mógł tego wykonać prawidłowo.

Z tego co czytałem, w WS robi dokąd możemy technicznie, a potem staramy się pogłębiać zakres ruchu. Więc ja bym się tym nie przejmował i po prostu zaczął od małego ROMu i dodawał po centymetr za każdym ruchem.

Edit:
Cokta:

DB- Dumbbell (hantla)
BB - Barbell (sztanga)





Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-02-04 15:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21604 Napisanych postów 30836 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871005
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium