SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 371236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki Antoś, jak będę miał jeszcze jakieś pytania, to nie omieszkam walić do Ciebie.



Środa, trening 29, 500 gram ryżu, zupa (zaczynam nawet pichcić jak Antoś), cukry proste bez zmian

Jest ok. Wydaje się, że w martwym nareszcie wyprostowały mi się plecy ;)




Uwagi do treningu:
1. PP- dokładam ciężaru nie spadając z liczbą powtórzeń. Amejzin. Mam problem z trajektorią sztangi w fazie ekscentrycznej.
2. HP- Cieżko, ale sztanga poleciała chyba wystarczająco wysoko
3. MC- lekki tydzień. Jestem zadowolony z pleców. Nie jest idealnie, ale da się zaobserwować poprawę. (Możliwe że przesunął mi się %CM)
4. Fronty- ciężko, ale nie strasznie ciężko. Potrzebuję przysiąść 100+ kilogramów, żeby nie bać się (aż tak) zarzutu z podsiadem.
5. WL- niby ok, ale liczyłem na jakiś cud i 7-8 powtórzeń
6. Barki- obciąłem cały dropset przodem.
7. Dwójki- poszedłem na maszynę, bo w poniedziałek zamiast przeciągania robiłem żurawia. Wziąłem mały ciężar, ale dobrze go kontrolowałem, jak to w jednostawówkach. Bardzo fajne czucie, zobaczymy jak jutro będę czuł tę partię.
8. Brzuch- seria łączona strasznie mnie zmęczyła.






Filmy (dzisiaj tego trochę jest):

















Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-01-04 23:35:03

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-01-04 23:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Cwiczysz w skarpetach piłkarskich?

Ładnie idzie do przodu;_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, noszę skarpetki do ćwiczeń, w których sztanga ociera się o golenie jak MC czy zarzut.

Na razie wszystko zgodnie z planem. Trochę mi już rośnie brzuszek, ale za tydzień będzie 3 miesiąc diety na masę. Na razie sylwetkę odstawiam na bok i skupiam się na podkręcaniu wyników;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
idziesz do przodu :) git, kilka wskazowek:

W PP staraj sie nie pchac tricepsem kiedy trafiles na niewidzialny syfit w 1/2 badz w 3/4 drogi tylko pchaj tulow do przodu, zauwaz na filmikach jak ciezarowcy podrzucaja na unik, idealne zgranie nog z tulowiem, lapa jest tylko posrednikiem...zreszta z samej lapy nie podrzucali by nigdy powyzej 220kg :)

We frontach jak juz jest ciezko, nie staraj sie wstawac nogami tylko lokciami - glupio to brzmi, ale nie wiem jak inaczej to okreslic bys sobie to zwizualizowal. Kiedy jest juz bardzo ciezko rece odpuszczaja ciezarowi, lokcie opadaja o 1 poziom nizej a wiec jest zachwiana stabilizacja i wkrada sie kot dla odcinka piersiowego kregoslupa, szybkie skorygowanie lokci w gore pozwala sie podniesc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja chyba sobie zacznę notować perełki z Twoich wypowiedzi typu niewidzialny sufit czy magiczny klej. Serio. Bardzo wdzięcznie posługujesz się językiem polskim.

Postaram się popracować tułowiem w PP. Dobrze, że teraz mam teraz problemy z dociskiem w dwóch ostatnich powtórzeniach, a nie we wszystkich ;)

W FS doszedłem do podobnego wniosku- to ćwiczenie wymaga właśnie zachowania poprawnej pozycji. Bodajże 70 kg mnie strasznie gniotło, a kiedy zakręciłem bardziej łokcie 8 dych było leciutkie.
Rozumiem, że w przednich ciągnę łokciami tak jak w tylnych głową?

Dzięki Rafi. Progresujemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no siłowo tutaj bardzo dobre wyniki powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darek, gdybym wcześniej miał możliwość obejrzenia Twoich filmów, to może robiłbym Push Press poprawnie. Dodałem sobie tą stronę dzienniki do ulubionych. Wrzucałeś może jakieś filmy z wiosła sztangą? Fajnie się czyta Twój dziennik, ciężary dość wysokie. Jest się czym pochwalić. Pozdr :)

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2012-01-06 22:00:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki Dabadu, ale na mojej siłowni mam nieco inny punkt odniesienia ;)
Paweł- rzuć okiem na stronę 32. Ja też śledzę Twój dziennik, ale nie zabieram w nim codziennie głosu.

Piątek, trening 30, wegle bez zmian.


Dzisiaj był meeega zły timing posiłków, bo myślałem, że trening zacznę jakieś 45 minut później. W efekcie zacząłem ćwiczyć niecałe 3 kwadranse po przedtreningówce i na siadach (oraz na brzuchu) myślałem, że się porzygam. Nie z intensywności, a z tego, że mi treść żołądkowa podchodziła do gardła. Plus wypchało mi bebech. Wszystko przez to, że dzisiaj święto i trzeba było czekać, aż na siłowni pojawi się ktoś zarządu. Najbliższe miesiące na szczęście będą już wyglądały pod tym względem normalnie.




Uwagi do treningu:

1. Clean&Jerk- powietrzowysysacz. Przy 3 powtórzeniu zarzuciłem niżej, ale zszedłem też niżej, co mnie cieszy.
2. Mirek nie lubi box squatów, a że był na sali, to dla odmiany zrobiłem siłówkę na średnim ciężarze- 140 kg. Jedyne co mi dokuczało to brzuch...
3. WL- 105 kg w piątek gniecie jak 120 w środę :D
4. Szybkie podciąganko i szrugy
5. Brzuch- w ostatniej serii odpadłem, bo autentycznie myślałem, że to się skończy haftem.



Filmik- trochę ucieło tekst, ale to kwestia eksperymentów ;)
CLean&Jerk + Przysiad docelowa






Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-01-07 00:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dużo zanizałeś cieżary jak zaczynałes ten plan? bo tak dokładasz, dokładasz i końca nie widac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium