SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 371335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Regenat
+ kochająca kobieta, mieszkanie, godziwe życia i wio podpisuję się pod tym j/w :D


Mi tam już jedno z powyższych w zupełności by starczyło




































Czwartek, Sutbborn Fat Protocols (kompleksy metaboliczne + rower)

Micha:




Kompleksy
- 3 x (6 x clean & jerk, 6 x siady tylne, 6 x wiosło)
Czas przerwy = 60 sekund
Ciężar= jak zawsze 50 kg (najmniejsze olimpijskie talerze to 15 kg)

Dawno nie robiłem kompleksów i mnie dzisiejsze interwały dosłownie zniszczyły. Telefon niestety odmówił posłuszeństwa, dlatego nie ma nagrania, które mógłbym wrzucić do dziennika.

Po kompleksach od razu aero- posiłek potreningowy dopiero w domu. Duuuuużo lepiej wchodzi wtedy rower, po 10 minutach czuć kurefski głód.
Aero kręcone w terenie, także trochę nieregularny puls, ale oscylował między akceptowalnymi granicami.






Aha- zapomniałem wspomnieć, że od poniedziałku testuję pomysł Fatfaqa:
http://potreningu.pl/artykuly/134/jak-przygotowac-spalacz-tluszczu-w-warunkach-domowych

Dodaję do tego jeszcze zielonej herbaty i kurkumy. Smakuje to równie dobrze, jak brzmi, ale człowiek poci się po tym jak świnia.

EDIT:
dzisiaj po raz pierwszy odczułem mrowienie na plecach po beta-alaninie. Dziwne uczucie i dziwne, że dopiero po kilkunastu dniach stosowania.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-17 22:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Tylko żeby Cię nie napadła stara metoda, że jak coś jest niesmaczne to łyżka do mordy i zapijamy... Uwierz mi, nie chcesz tego testować z cynamonem.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mi tam już jedno z powyższych w zupełności by starczyło

Mi również. Aczkolwiek jeszcze mi to nie jest dane, a szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
czy tylko ja jak czytam te madre wypowiedzi to musze otwierac w nastepnej karcie google albo wikipedie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darek, Twoje wypiski są jak jakieś cholerne referaty naukowe. Razem z ciężarami na treningach, robi to dobre wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
dawno mnie nie było ale widzę że nadal pizgasz jak szalony
jakbyś miał chwilke to wpadnij do mnie ocenić Clean&Jerk
https://www.sfd.pl/vixen3_/_Trzeba_w_końcu_ruszyc_z_miejsca-t785961-s152.html

p.s. popieram kolegów powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Tak jak Paweł mówi. Zaj**iście się ogląda i czyta takie wypiski. Wszystko dokładnie opisane, mierzone. Widać, że masz serducho do tego sportu, i jest to Twoja pasja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja też lubie czytać te wypiski, są bardzo czytelne i ciekawe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki za odrobinę miłości

Nie tyle mam wiedzę z zakresu metodyki treningowej, co po prostu staram się jak uważnie obserwować swój organizm i wcielać w życie rady ludzi mądrzejszych ode mnie


Piątek, Trening, mc


Micha:





Trening:

1. Hp poszło ok, na ostatniej serii sztanga leci niżej, niż na rozgrzewkowych, ale nie niżej, niż tydzień temu na docelowej. Jak widać na cleanie z 75 kg- zatraciłem umiejętność skakania. Jednak odbijanie przy rwaniu i zarzucie to coś innego. Na snatchu wystarczy przenieść ciężar mocno na pięty i to samo idzie, a na chodzi o coś innego. (nie wiem o co, jak się dowiem, to powiem )

2. Siady- znowu ciężko, ale bez darcia mordy. (I bez pasa, a więc z pasem 155 x 5-7 z zatrzymaniem to pewność). Za tydzień też spróbujemy au naturel

3. WL- tu 120 kg poszło dużo lżej, niż 115 kg tydzień temu. (Ponieważ piszę to dzień później, to mogę dodać, że żadnych zakwasów na cyckach nie czuję. Jednak prawdą jest, że sztangielki na skosie ćwiczą Ci piersiowe większe, a WL nogi- bo po serii właśnie bolą mnie głowy czwórek przy kolanach tak samo mocno jak cycki i ręce). Mostek robiło mi się lepszy, do tego starałem się eksplodować ze sztangą- to znaczy skupiałem się na tym, żeby zainicjować ruch klatką, a nie tricepsami. Zwracałem na to uwagę przy sztangielkach, bo tam się łatwiej tego nauczyć i teraz staram się to przenieść na WL. To + większy rom we wtorek i dół mi się poprawił w ciągu 2 tygodni. Sztanga zwalniała dopiero na górze i podejrzewam, że gdybym robił do upadku, to zdołałbym w ostatnim repie wybić sztangę na kilkanaście cm, a nie jak ostatnio- gdzie nie mogłem jej oderwać od klatki.
W tym kontekście dociski mogą być jeszcze lepszym pomysłem, niż zakładałem. Wczoraj mi się lekko łapy zatrzęsły przy deskach i myślę, czy nie kupić sobie opasek na nadgarstki właśnie do nich. Po pierwsze, czułbym się like a boss, a po drugie- nie są drogie, a w ostatnim tygodniu na łapach będę miał spore ciężary.

Aha- docisków nie robię już max repów, tylko tyle, ile w WL. Nie chcę sobie tak zniszczyć łap, żebym w poniedziałek nie mógł robić power snatcha i siadów rwaniowych.

4. Brzuch:
- allahy- dodałem 5 kg i 5 powtórzeń, w ostatniej serii mi się nie udało 20 repów, także zostawiam ten sam ciężar.

- skłony boczne- tu mi puścił chwyt przy 50 kg. Hantelek to jednak nie sztanga. Postaram się wziąć jakieś paski na za tydzień i zrobić max repy: bo po co mam chodzić normalnie w sobotę? Skośne brzucha są chyba najbardziej niedotrenowanym mięśniem w ciele.

5. Łopatki- tu pokusiłem się o 5 kg- trochę za dużo na 12 repów, ale trzeba progresować. (oczywiście ścisk przez 2 sekundy po każdym ruchu, bez oszukiwania)






Filmy:











Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-19 14:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Te filmy to ewidentny dowód dla dziadka że to właśnie Ty rzucasz!!!!!! wystarczy popatrzeć jak kamera skacze przy odkładaniu, rzucasz tak że nawet kamerzystą trzęsie! hipokryta!!!!! a zwala to na biednych ludzi którzy mc robią
!!! nie ładnie!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium