SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A ja rano schodzę po schodach.
Chyba odpuszczam trening nóg. Bo się przetrenuję :/

Edit: Myślałem ze to spam. Wada operowania na powiadomkach. ;p

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-29 22:19:45

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
lepeij robić biceps 5 razy w tygodniu po co wam nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Ćwiczą nogi bo i tak z formą na to lato nie zdążą. Panda, a jak tam obwody, porządnie kopyta rosną przy tak częstym bodźcu?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sam spam, a wypiski brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Adrian- u mnie obwody raczej stoją, ale robi się recomp. Masa jest, ale jest to typowa noga "trój/dwuboisty", a nie kulturysty. Każdy wie o co cho, a więc nie będę rozwijał.

Z nowości- obecnie udaje mi się zapinać na 7 z 8 dziurek w pasie. Przed redukcją dawało radę zapiąć na 5 z 8, także mimo, że waga nie spada w jakimś nieludzki tempie, to postęp jest zauważalny.



Śłoda, tłening + łoweł jak mawiają ludzie z wadą wymowy

Powiem tak:










Mała rada, duże zmiany. Co prawda podskakiwanie skutkuje zyebanym podsiadem, ale może i na to coś da się zaradzić. ( )

Zastosowałem się też do wskazówki co do pedałów w rowerze- zupełnie inaczej się jeździ naciskając piętami. Lepiej, zdrowiej i mądrzej.


Micha:




Trening:

1. Rwanie- przenosiłem ciężar na przód ciała robiąc wspięcia. Na 50 kg trzecie powtórzenie bardzo dobre, na 60 kg już to wygląda gorzej. Widać tupnięcie albo nawet lekki podskok (gdzieniegdzie). Podsiad zupełnie zyebany według klasycznej zasady- im więcej ciężaru, tym wyżej ciągnę.
W pierwszym secie 3 powtórzenie omal mnie nie zabiło Super sprawa, człowiek osiąga stan nirwany i jego świadomość zupełnie znika- przez sekundę czy dwie umysł ustępuje na rzecz układu nerwowo-mięśniowego sterowanego jakby z zewnątrz.


2. Ciąg rwaniowy- filmy z 80 i 100 kg. Tu widać, że najciężej jest chyba to oderwać od ziemi, doyebanie do obojczyków powoli staje się mniejszym problemem. (Zwłaszcza ze wspięciem na palce!).

Zaczynam mieć też chyba normalne tempo, to jest przyśpieszam wolny ruch po przekroczeniu linii kolan.

3. Siady- wcieliłem w życie moje zeszłotygodniowe przemyślenia i 125 kg weszło jak w masło. W pierwszej docelowej był zapas na 1-2 powtórzenia, w drugiej bez zapasu
Tak darłem ryja, że myślałem, że dziad z góry się pofatyguje mnie uciszyć, ale przynajmniej weszło bez pomocy.

Za tydzień nie kuszę losu i zmniejszam progresją na 2,5 kg.

Trochę mały zakres ruchu, ale mam problem z głębokością i nie jest to wina ciężaru. Na 70 kg by to wyglądało lepiej, ale 125 kg nie wygląda gorzej od 100 kg.

4. Sumo- czucie przywodzicieli ok.
5. Brzuch ok.
6. Superset na barki z darciem ryja- od 12 powtórzenia do 20




Filmoteka:

3 powtórzenie da best:



Tu warto zwrócić na heroiczne trzecie powtórzenie, ukazujące nam wartość propriocepcji (przy zyebanej technice- naturalmente)









Tu z kolei warto przyjrzeć się temu jak wchodzę w bit. Urodziłem się ze skillem synu (i córo)!



Tu zyebany rom, ale mam duże problemy z mobilnością i mało co jest w stanie temu zaradzić.







Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-30 21:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Mistrzu.
Jakie dawkowanie Yohy bys zalecał?
Chodzi mi bardziej o pory niz dawki bo bd dawał 0,2mg/kgmc a nie wiem czy jest sens dawac rano skoro czwicze dopiero po południu/wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yoha ma okres poltrwania 2h wiec raczej lepiej pare razy dziennie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wiktor, zgoda, ale:
Oznaczałoby to, że trzeba by dawkę dzienną dzielić na kilka. Wpływ yohy znoszony jest przez insulinę, czyli trzeba by lecieć na low carbie ewentualnie ckd. Pytanie co lepiej działa: stały, niski poziom, czy peak, tak jak w przypadku kofeiny? (Oczywiście zakładam, że nie chcesz dawki dziennej wali do jednej porcji )


Nie brałem nigdy yohy, dlatego palmę pierwszeństwa oddaję praktykom. Jednakże osobiście skłonny byłbym brać w dt yohę razem z kofeiną przed treningiem i ewentualnie na czczo w dnt.



EDIT:

W ogóle dostrzegłem ciekawą zależność. Od kiedy zacząłem ciągnąć sztangę czworobocznymi, poprawił mi się wygląd kapturów
Zbieg okoliczności czy może spisek ruskich?



Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-30 23:20:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Pandarek
Oczywiście zakładam, że nie chcesz dawki dziennej wali do jednej porcji


Własnie myslałem zeby walic te 20mg przed tren i miec spokoj, wegle bd tylko po treningu wiec wszystko by ze soba grało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja mówiłem do Wiktora- nie wiem czy diabeł jeden nie wpadł na pomysł zrobienia dawki dzielonej typu 4 x 20 mg

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-05-30 23:26:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium