SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panda: codziennie DT! 20/69/152/175 /275

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
Krzyys88 a jaki wyniki miales w podrzucie i rwaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66444
gryf na sztange

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
Rwanie jest trudnym bojem .Kiedys chcialem sie w to bawic ale odpuscilem sobie i teraz amatorsko podrzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądałem wczesniejsze strony. Konkretne micha się u Ciebie prezentuje. Na BCAA widzę prawie 300 pln weszło

Właśnie zastanawiam się pomiędzy tym BCAA sfdowskim, a bcaa activlaba. Z jednej strony sfd ma lepszy skład, ale z drugiej activlab bardziej renomowana firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym sfd brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przemyski- to znaczy ja dostałem od sfd 150 złotych, także wydałem je na takie a nie inne bcaa. Zrobili badania (https://www.sfd.pl/Aktualne_wyniki_testów_białek,_kolejne_analizy_niebawem.-t832294-s5.html) i podoba mi się zawartość.

Jako że kupiłem sobie na poprzedni cykl 3 puchy samej leucyny i zdarzyło mi się ją żryć z łyżki i zapijać wodą, to wiem jak smakuje- bcaa sfd ma taki sam posmak (obrzydliwy ), a więc przynajmniej wiem, że jest tam leucyna. ;)

Za 5 razem w smaku jest już ok.



Środa, trzeci trening, ZAYEBISTA zabawa Strasznie wszystko kaleczę, wiem, ale mam z tego nieziemską przyjemność

ZAKWASY:
Skośne brzucha napierdzielają, ale to standard po odpusczeniu ćwiczenia ich przez dwa tygodnie.
Góra pleców nadal boli, podejrzewam, że to się do piątku nie zmieni.
Przed treningiem nie czułem w ogóle tricepsów/klaty/pleców, po treningu pojawiła się delikatna obolałość najszerszych i cycków.

BILANS ENERGETYCZNY:
wydaje mi się, że wpasowałem się na razie idealnie w stan 0 ze wskazaniem na minus. Na następnej siłówce maks 3-3,5 paczki produktów skrobiowych . Z wagi odrobinę poleciało, w lustrze też jakby nieco lepiej. W następnym tygodniu zrobię już coś w rodzaju proto-cc.

UWAGI DO TRENINGU: (czas znowu poniżej godziny)
0. Trening lekki. Też można walnąć med-carba
1. Wybicie rwaniowe- nowe ćwiczenie, a więc trzeba było sprawdzić moje możliwość. Miałem 3 podejścia do 70 kg... Wybicie nie stanowiło żadnego problemu, gorzej było z przysiądnięciem i wstaniem tego.
2. Rwanie- Tu podobnie, w ostatniej serii (50kg) trzy próby powtórzenia. Pierwsze się udało, w drugim poleciałem do przodu, w trzecim do tyłu. (co mi daje pełen zakres błędów technicznych :D )
3. Fronty- tu zrobiłem bez rozgrzewki, co było małym błędem. Ciężar mnie oczywiście nie zgniótł, ale w pierwszej serii wstawało mi się ciężko (może to kwestia zmiany gryfu)- za tydzień minimum 1 seria "rozgrzewkowa".
4. Back Squat- pierwsza seria trochę hevi, druga już nie.




Filmy:
WYBICIA RWANIOWE:










RWANIE:











Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-02-22 20:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
jak Cie przechylilo to az sie przestraszylem , widze ze takze ba sfdsowski bcaa jedziesz o smaku plynu do naczyn lub acze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Acze wykrzywiacze :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 4 dniowy do sprawdzenia ,

Następny temat

za małe bicepsy

WHEY premium