SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Właśnie wyjechali ostatni goście po I Komunii córki. Sobota i niedziela to były dni rozpusty bez liczenia kcal. Ale pojadłem ciasta. Od jutra trzeba znowu się łapać za trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Dzisiaj też jest Twój dzień! Nie czekaj do jutra - pakuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Moi goście, którzy nie widzieli mnie dawno powiedzieli mi, że schudłem aż za bardzo. Przed wyjazdem pytali się mnie o moją dietę:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Kurcze zamiast finiszować to u mnie ostatnio słabizna nie mogę się zebrać do treningu i trzymania miski.Właśnie wcinam ciastka. Muszę się przełamać. Potrzebuję motywacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Nie pocieszaj go Każdy ma chwile słabości Psucie efektów ma delikatny posmak dekadencji A z tym brakiem chęci to zasługa węgli

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Złośliwcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj każdy każdy. Wiem po sobie. Ale Darek, to chwilowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
kerad37
Kurcze zamiast finiszować to u mnie ostatnio słabizna nie mogę się zebrać do treningu i trzymania miski.Właśnie wcinam ciastka. Muszę się przełamać. Potrzebuję motywacji.

Też jem ciastka.
Jem, piję i żyję - w miarę szczęśliwie.

Nie można za dużo jeść (jak to zauważył MaGor u Gwida (zwłaszcza po zakończeniu redukcji) ale można. Mama mojej żony gdy zjadła ciastko to traktowała to jako posiłek (była bardzo charakterna).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Kurcze ciągle pada, pada i pada pogoda straszna a to mi przeszkadza w bieganiu. Nie chce mi się robić aero na siłowni bo jest straszna nuda. Dzisiaj kolejny dzień bez treningu nie mogę się zebrać w sobie. Co do diety to wchodzę na tłuszczówkę od dzisiaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium