SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Trener mistrzów, Charle Poliquin twierdzi że nie ma przetrenowania, a jest tylko niedożywienie
Warto to przemyśleć. Bo zastanawiam się nad Twoimi krótkimi postępami, a później nagły zastój. Plany masz ok. Nawet ten na podciąganie, a forma chwiejna i nierówna.

Widać potrzebujesz więcej kcal.
Dobrym trikiem jest popijanie "szarlotki" po posiłkach (płatki owsiane, zalane wrzatkiem ,do tego jabłko w kostkę, cynamon, łyżka miodu, oliwa - miks).

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Robiłbym coś wbrew mojej woli jedząc więcej, toż to męczarnia dla mnie jest, życie nie polega tylko na ciągłym pilnowaniu co i o której mam zjeść, gorzej niż w więzieniu. Chodzić wiecznie najedzonym, ledwo czuje, że strawiłem już kolejna porcja... Są ludzie, którzy lubią jeść i czerpią z tego przyjemność, ok. Ale ja tak nie potrafię Fakt nie jem tyle ile powinienem, ale jak wytłumaczysz to że teraz biegając, ćwicząc amstronga, waga stoi w miejscu (79-80kg)(a przecież powinienem schudnąć), plecy raczej zrobiły się masywniejsze, tylko brak efektów siłowych.

PS. Znam ludzi, którzy jedzą byle jak i byle co i mają sto razy lepszą sylwetkę/masę/siłę niż ja.

Może jestem typem który wszystko analizuje i myśli co jest nie tak, co zmienić żeby było lepiej, po poprawić, a po prostu powinienem się przyłożyć do michy i nie filozofować. Ale chcę też żyć w zgodzie z własnym ciałem, które na BOGA nie domaga się większej ilości posiłków, nie czuję, że powinienem jeść więcej.

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-05-19 11:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Może u ciebie życie w zgodzie z własnym ciałem to nie budowanie masy mięsniowej?
To że ktoś się nie przykłada, a ma efekty nie oznacza że każdy tak może.
Życie nie koniecznie musi polegać na ćwiczeniu.

Ja dla swojego efektu potrzebuję dużo wyrzeczeń.
Mój brat cioteczny je kanapki i obiady domowe, nie stroni od alko, a przy teoretycznie zbyt ciężkim treningu, bezsensownym, bez zmian robi 180-200 kg na ławce bez problemu.

Każdy jest inny.
Takie są wymagania tego sportu. Jak nie masz gena, to się musisz ostro gimnastykować, czasami wbrew sobie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Robi się nam off top, mi generalnie nie zależy na sile, zależy mi na ładnej sylwetce (zawsze byłem przeszczepem) i na wytrzymałości (cobym się szybko nie męczył)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ACT i bieganie.
Może tak trzeba przez dłuższy czas u Ciebie.
Nie klepie tak CUN, może trochę nudne ale dużo mniej wymagające/uzależnione od ekstremalne miski.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
To jest myśl, trening masowy przeplatany ACT, jak będziesz miał chwile zajrzyj do mojego dziennika (w sprawie tego planu na klatkę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
Panowiem mam pytanie co do treningu. Czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć co dają piramidki, jaki jest cel i efekt wykonywania tego ćwiczenia???. Planuję trochę pokombinować w treningu, tylko potrzebuję aby ktoś mi rozjaśnił pewne kwestie. Ćwicząc piramidki dużo mniej się męczę, oraz czuje dużą łatwość tego ćwiczenia w porównaniu do np. 9seri po X podciągnięć,albo ćwiczenia z poniedziałku 5 seri na maksa. Zastanaiwam się czy nie zrezygnować z piramidek a dodać włąsnie ćwiczenia po których bardziej się musze napocić????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
WG mnie ta piramidka jest po to zeby te miesnie troche odpoczeły. Zeby nie miały z dnia na dzien maksymalnego wysiłku. Tylk jakby to ujac... Wszystko z umiarem. Trzymaj sie lepiej planu :) nic nie zmieniaj z piramidka

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Progresja.
Jedna z podstawowych metod służących do osiągnięcia postępów.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium