SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Moge ten trening zaczac od jutra(sroda) czy raczej trzeba zaczynac od poniedzialku? Jesli tak to odrazu od 3dnia zeby w poniedzialek wyjsc na pierwszy dzien czy zaczynac od 1 dnia treningu?Nie mam czasu zbyt na czekanie do poniedzialku

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Mozesz zaczac nawet w sobote, wazne jest tylko zebys liczyl dni treningowe (a nie dni tygodnia ;) ) Czyli srode potarktuj jako swoj 1. dzien treningowy i wykonaj trening przypisany dla 1. dnia treningowego.

Robilem sobie spokojnie a'la FBW i znow trafilem na ten temat :] Robie obecnie cos a'la FBW. Jesli na 6 tygodni porzuce FBW (bo robiac FBW rownolegle z armstrongiem, to chyba nigdy sie nie zregeneruje) to mocno podupadna mi partie miesniowe cwiczone na FBW? Moge przeplatac sobie 6tyg FBW 6 tyg armstronga? Ile musze zrobic przerwy po zakonczeniu FBW, a przed rozpoczeciem armstronga? Tydzien wystarczy? Mam chytry plan na dobicie do 25poscigniec (choc skrycie marze o 30 :) ) Z gory dzieki za odpowiedzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68
Moje osobiste odczucia..gdy zaczynałem ten plan robiłem 13 maks nachwytem,jednocześnie żywiłem się cretą, w drugim tyg. doszedłem do 15 maks, a po 4 tyg. ilość powtórzeń spadła do 13!!:(zrobiłem ponad tydzień przerwy, i zacząłem nowy trening. ćwiczenia co drugi dzień i tylko tak jak w pierwszym dniu planu amstronga czyli 5 serii do upadku.wydłużenie przerwy do ponad 2 minut miedzy seriami. krety już dawno nie biorę. dziś na drążku:
1 seria - 18 powtórzeń
2 seria - 11 powtórzeń
3 seria - 11 powtórzeń
4 seria - 8 powtórzeń
5 seria - 8 powtórzeń.
Do 30 czerwca chce zrobić 24. co o tym myślicie???:)
moim zdaniem plan amstronga meczy średniozaawansowanych ,niby codzienny trening zajmuje do 15 minut.ale mi codziennie podciąganie sie na drążku rezultatu nie przyniosło:/a jestem wysportowany i bez żadnych siłowni na biceps robie 4serie x 8powt x 40 kg. pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Tak, jak ktos tu juz napisal - kazdy organizm innaczej reaguje na dany plan. Mnie wyciagnelo z 9 do 20 pelnych podciagiec, masz rozpiske moich postepow gdzies na poczatkowych stronach tego tematu. Mysle, ze poprostu rozruszalem dawno nie pobudzane miesnie, a nie, ze skoczylem 2x z podciagnieciami. Mozesz miec duza sile, a mala wytrzymalosc i to, ze robisz x serii z x obciazeniem na bica niczego nie gwarantuje. Wiec sa ludzie, ktorzy biora na plecy 180kg i nie podciagna sie 15razy i sa tacy, ktorzy podciagna sie i 30, a nie wezma tych 180kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Czyli bede robil podciaganie
Sroda- I dzien
Czwartek- II dzien
Piatek- III dzien
Sobota- IV dzien
Niedziela- V
Poniedzialek-przerwa
Wtorek-przerwa ?

Oraz czy musze odpuscic sobie trening silowy wogole czy tylko pleckow nie cwiczyc?

A co sadzicie zeby robic pompki stojac na rekach , pod sciana?
One jeszcze lepiej dzialaja na barki

Pozdro

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2009-05-20 16:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
WItam,

ponownie zaczynam trening armstronga i jak skończę to pokażę swoje statystyki z pierwszego razu i z drugiego !

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Moge dorzucic do tego 1-2 razy w tygodniu splita np.klatke , tricka , nogi? Chodzi mi zeby barkow nie katowac i plecow Do tej pory cwiczylem FBW na redukcji jestem

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Witam wczoraj zaczełem trening Armstronga, zrobiłem 12 powt.,
i 4x6 powtórzeń tylko nachwytem i oczywiście pompki rano 3x 20
Dziś 2 dzień i były piramidki doszedłem do 7 a 8 spaliłem przy trzech, do 1 lipca chcę podciągać się 20 razy.
Mam prośbę; czy ktoś może mi podać przykładową dietkę na siłę bo jem co popadnie i czyję się senny bez energii, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Jak ktos ma juz pelna statystykę to moglby sie pochwalic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium