SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
mowisz ze bedzie dobrze? wiec jakby to wygladalo wtedy

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Tak jak jest w tym planie podanym na tej stronce, wszystko tam masz ładnie opisane.

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2010-04-16 21:50:58

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, mam pytanie czy trenował ktoś od początku z obciążeniem bo tu moje pytanie czy trening z obciążeniem może odnieść gorsze efekty niż trening bez obciążenia? bo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, mam pytanie czy trenował ktoś od początku z obciążeniem bo tu moje pytanie czy trening z obciążeniem może odnieść gorsze efekty niż trening bez obciążenia?

Bo od początku treningu zacząłem z dociążeniem na nogi 2x2kg bo zanim zacząłem trening podciągałem się z plecakiem ok 4 kg i zauważyłem lepsze efekty niż normalnie ale po 2 tygodniach treningu armstronga trochę się zdziwiłem gdyż po skończonym drugim tygodniu w drugim dniu odpoczynku tak z ciekawości chciałem spróbować ile dam rade normalnie bez dociążenia i mały zoonk gdyż podciągnąłem się 19 pełnych razy z maxx wysiłkiem a ze 3 tygodnie temu jeszcze przed rozpoczeciem treningu armstronga 21 razy na luzie i trochę zwątpiłem czy dobrze robię, że z obciążeniem chyba, że efekty dopiero skumulują się i przyjdą w kolejnych tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Na początku treningu regres to normalka. Ciało musi się zaadoptować do tak intensywnego treningu w testem trzeba było poczekać do 4 lub 5 tygodnia.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
Już kończe drugi tydzień i chciałem sie zapytac czy moge robić przykladowo rano te pompki po południu się dzwigam i teraz moje pytanie : można się podciagac na przyklad 3x dziennie ? chodzi mi o to ze zrobie np. w ten wtorek tą piramidke po poludniu później po 2-3h znowu i poźniej na wieczór znowu ? Czy to mi w czymś pomoże ? Czy no nie wiem przećwicze się przez to ? Prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Z taką intensywnością to przetrenowanie masz niemal gwarantowane. Dzięki takiej intensywności to co najwyżej sporo na wadze stracisz - chyba że o to Ci chodzi. Osobiście nie polecam takiej taktyki.

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Poza tym, góra dwa tygodnie i będziesz miał uraze do drążka. Też tak robiłem, że przesadzałem z intensywnością przez co się troszeczke wycieńczyłem. A teraz jak ide się podciągać to mam mały uraz, jakbym już miał dość drążka chociaż same treningi już nie są takie ciężkie.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69
Ja raczej wolałbym troche przybrać na wadze.. Waże 57 kg przy wzroście 171 cm. I mam kolejne pytanie mogłby mi ktoś podać jakąs diete żebym przy tym treningu z tą dieta przybral na wadze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Na sfd w dziale "Odżywianie" jest cała masa tematów odnośnie diety (na przybranie na wadze jak i na jej zbicie). Na pewno znajdziesz coś dla siebie : https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 

<^^>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium