SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jakichś błędów w Twoim opisie nie widzę. A jak z przerwą nim zacząłeś ten trening? Jeśli wcześniej ćwiczyłes to może po prostu brakuje Ci odpoczynku?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
trenuje lekka 5 dni w tygodniu, trening koncz ok 17 , podciagam sie ok 21-22, nie czuje jakiegos wiekszego zmeczenia i wgl....a nigdy wczesniej nei stosowałem treningu na podciaganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w takim razie jeśli nie robisz technicznych blędów przy podciąganiu(a to można by ocenić na filmiku) i w najbliższym czasie nic się nie zmieni to pozostaje
a) przerwa, np tydzień,dwa tygodnie i powrót do treningu
b) zmiana metody treningowej, bo ta Ci nie służy

PS: Co do Twego ostatniego zdania, nie chodzi o stosowanie treningu na podciąganie tylko ćwiczenia angażujące te same partie mięśniowe co podciąganie.
Jeśli prócz podciągania wykonujesz inne ćwiczenia na plecy to nie dziwota ze nie ma efektów.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
na plecy nic wiecej nie robie...hmm moze rzeczywiscie ten trening na mnei nie działa...poczekam jeszcze tydzien dwa i zobacze jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146
Kozacki ten trening, skończyłem 7 tydzień wczoraj. Zaczynałem z pułapu 6 podciągnięć nachwytem na szerokość barków, teraz jestem w stanie wykonać aż 17! Jestem w szoku, nie spodziewałem się aż takich rezultatów :D Z ręką na sercu mogę polecić ten trening wszystkim. Dodam, że nie stosowałem żadnych suplementów, ani diety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
Mi jak najbardziej trening pomógł, mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu kto ma problemy z podciąganiem lub komuś kto potrzebuje zwiększyć liczbę powtórzeń np do testów sprawnościowych do jakichś służb mundurowych.
Skrupulatnie co tydzień, po każdym treningu robiłem notatki, tj zapisywałem co i jak robię, nie powiem, zdarzył się jeden taki tydzień gdzie poziom mojego podciągania był fatalny jeśli chodzi o siłę i technikę, ale ostatecznie zakończyłem ten trening usatysfakcjonowany :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Korzystam z planu Armstronga od 7-8 tygodni.
Skoczyłem z 5 podciągnięć na 12. Progres może nie jest wielki, ale jak na byłego maniaka komputerowego, myślę że nie jest źle :v

Jak myślicie, po tylu tygodniach kontynuować ten trening (od razu albo po malej przerwie) czy przejść na coś innego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zależy od Twego celu
jak jeszcze chcesz podciagnąc o kilka powtórzeń to możesz kontynuować
potem będzie Ci coraz ciężej o kolejne powtórzenia
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Dzięki za radę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Witam. Mam pytanie odnośnie treningu we wtorek np. Nie czaje za Bardzo ile powtórzeń i seri trzeba wykonać w dany dzień.. Pozdr


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium