SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Kurcze no to ja już sam nie wiem co jest ze mną nie tak. Od ponad miesiąca nie moge przełamać 13 podciągnięć, no w następnych seriach są jakieś postępy ale też nie rewelacyjne jak u was. Na siłke chodze 3 razy pon- klata, śro- triceps i bary, pt- biceps, nogi, przedramiona. Na siłce ćwicze od września bez większych przerw, a armstronga ponad 2 miesiące. Teraz miałem tydzień przerwy i znowu 12 ;/ Popmki staram się robić ale nie zawsze zdąże po 3 serie, może musze zacząć biegać jak wy? Co sądzicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Już prawie ułożyłem sobie trening, tylko nie moge zaczaić tych serii treningowych. Zatrzymałem sie na 3 dniu. Jak dobrze rozumiem to jedna seria treningowa to 9 serii po tyle samo powtórzeń, np. 9 serii po 3 powtórzenia i pomiędzy seriami minuta przerwy. Tzn. w 3 dniu trzeba wykonać:

3 serie treningowe normalnym chwytem:
I seria treningowa 3/3/3/3/3/3/3/3/3 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
II seria treningowa 2-3/2-3/2-3/2-3/2-3/2-3/2-3/2-3/2-3 (2-3 bo zależy ile dam rade i gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
III seria treningowa 1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy (przed kolejnymi 3 seriami treningowymi).

3 serie treningowe wąskim chwytem:
I seria treningowa 2/2/2/2/2/2/2/2/2 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
II seria treningowa 1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2/1-2 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
III seria treningowa 1/1/1/1/1/1/1/1/1 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy (przed ostatnimi 3 seriami treningowymi).

3 serie treningowe nachwytem:
I seria treningowa 1/1/1/1/1/1/1/1/1 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
II seria treningowa 1/1/1/1/1/1/1/1/1 (gdzie /=60 sek. przerwy)
60 sekund przerwy.
III seria treningowa 1/1/1/1/1/1/1/1/1 (gdzie /=60 sek. przerwy)
Koniec.

Troche dużo tego wyszło i sam nie wierze w to co napisałem . Dlatego sie pytam, czy dobrze zrozumiałem. Ilość powtórzeń też nie przeraża, no ale trudno ja dopiero zaczynam "work out".

Zmieniony przez - kaczuch18 w dniu 2010-01-25 19:04:02

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
nie. robisz 3 ćwiczenia( podchwyt, nachwyt, szerszy nachwyt) po 3 serie każde ćwiczenie i gablota:) czyli łącznie 9 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
vejder miałem to samo. od 2\3 miesięcy utknąłem na 15 powtórzeniach. za chuia nie mogłem zrobić więcej. nie pamiętam czy robiłem pompki, ale chyba tak. myślałem, że to z przetrenowania, planowałem robić Armstronga od nowego tygodnia 3 razy w tygodniu, w poniedziałek początek tygodnia (wtedy miałem ćwiczyć Armstronga 3 razy\week), aż tu nagle przełamanie i zrobiłem 17 powtórzeń. myślę sobie, co mi szkodzi zostawie wszystko tak jak było, zobaczymy co będzie za tydzień - 19 powtórzeń. z tygodnia na tydzień był progres aż doszedłem do 25 (bez pompek). zobaczymy co będzie dalej.

ćwiczysz splitem - ja wybrałem trening ogólny, gdyż łatwo było tam upchnąć plecy - zawsze na początku treningu i nie kolidowało mi to z resztą.

bieganie tutaj nic nie da raczej, musisz po prostu czekać, jak czas nie pomoże, możesz kombinować ćwicząc Armstronga 3 razy\week, ćwicząc z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 213
a jak tam ta piramidka ja dochodzę podchwytem do 18.Kolo 13 przybieram siły jak jest u was, też tak macie?

PODCIĄGANIE<>POMPKI<>PRZYSIADY
trening AMSTRONGA na podciąganie
www.podciaganie.pl
www.100pompek.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
W piątek skończyłem 8 tydzień, poniżej przedstawię tabele z wynikami. Co możecie mi doradzić żeby dalej iść w górę? Ogólnie liczyłem na więcej po tym treningu no ale . Co do treningu to pompki robiłem prawie codziennie. Podciąganie opuściłem tylko w ostatni piątek.

Zielone: wolne
Niebieskie: z 5kg obciążenia







Od piątku nie ćwiczyłem a dzisiaj podciągnąłem się 24 razy i bardzo mnie to nie zadowala Co mogę robić żeby jeszcze to poprawić?

Zmieniony przez - krystianX w dniu 2010-01-26 20:35:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Klima92 wielkie dzięki za porady, oczywiście sog ;p mam nadzieje że mi też się blokada zwolni ;) ale jeszcze mam pytanko do cb, czy na siłce też ćwiczyłeś plecy czy tylko armstronga i tyle??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143


Skończyłem wczoraj trening i jestem bardzo zadowolony. Można powiedzieć że zacząłem od 14 podciągnięć. W pierwszym tygodniu byłem przemęczony.

Teraz z dwa tygodnie przerwy i zaczynam zabawę od nowa tylko że z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Usar. Ilość pompek robi wrażenie :) widać zdecydowana poprawe pomiedzy 1 tygodniem a 5. sog'a dostaniesz przynajmniej za wkład w tabelke :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium