SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Rób jak uważasz :D. Ja i tak bym zmienił na nachwyt :). Na chwile obecną ile jesteś w stanie się nachwytem podciągnąc?
Jeśli testy masz powyżej 3-6 miesięcy proponowałbym jednak nachwyt. Spokojnie byś doszedł do 24+ :D . Dorzuć brzuszki ABS'y albo normalne i sylwetka osa ;)
Polecam też:
http://podciaganie.pl/
http://100pompek.pl/

Zobacz kilka postów wyżej moje foty pleców przed i po ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
wiem wiem, zmienie ale nie moge jakos przejsc, ale od jutra mysle ze tak zaczne. do pompek porannych zmuszac sie nie musze wiec przy nich zostane. poczytalem troche o programie, daje efekty a mam pol roku do testow to spokojnie z dwa miesiace moge go robic i zobaczymy. brzuszki zaczalem tez dzisiaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
Panowie a mozna do armstronga i ABS dolaczyc ten program 100 pompek zamiast tych porannych? bo dostac sie do strazy to nie wszystko, na unitarce sie po dupie dostaje i tam 10 podciagniec i 20 pompek nie wystarczy;)

Jedyne, co muszę, to muszę chcieć!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Osobiście bym odradzał łączenie tych treningów - one obydwa są bardzo intensywne jak je połączysz to się raczej przetrenujesz

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
biore do tego weglowodany zeby szybsza regeneracja była wiec mniejsze szanse sa na przetrenowanie, bardziej chodzi mi o to czy nie kolidują ze soba

Jedyne, co muszę, to muszę chcieć!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Jeśli "kolidowanie" rozumieć jako angażowanie tych samych grup mięśniowych - to odpowiedź brzmi - tak kolidują :) - ale możesz spróbować je połączyć - jeśli nie będziesz się czuł jak "wypluty" po dwóch tygodniach to super.

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
jak nie bede mial sil po 2 tygodniach to zrezygnuje z tych pompeczek


ale czekam na rady innych osob:)

Zmieniony przez - wdooweq w dniu 2011-01-26 17:15:35

Jedyne, co muszę, to muszę chcieć!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
Wdooweq unitarka jest ściemą:D kolega na początku roku do mnie dzwonił co był na tej śmiesznej służbie przygotowawczej to mówił, że jest plac zabaw i po za tym w h.. wolnego czasu, jeden większość czasu siedział na gg na telefonie. Myślisz, że bydło zrobi więcej niż 10 podciągnięć chyba po za osobami, które myślą serio nad służbą a nie nad ciepłą posadką. Chyba tylko ostatnie pipki w wojsku pompują poniżej 20:P Wojsko to cyrk i to na kółkach.

Rób normalnie te pompki z rana, nawet nie musisz na maksa robić i zwiększaj objętość. Wdooweq i czym dla Ciebie jest przetrenowanie? Jedz i spij długo to nie będziesz zmęczony:D

Przy okazji zapraszam na swojego bloga o podciąganiu gdzie będę opisywać swoje postępy w podciąganiu w oparciu o ten plan http://podciaganie.blogspot.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Butu popraw sobie na blogu dzień 4, powinno być nie "nie przekraczaj 9 serii" ale "staraj się wykonać co najmniej 9 serii". Błąd w tłumaczeniu

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-02-05 23:02:59

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Hehe. Tam dobre stwierdzenie padło "Bydło" . Widzę ze kolega myśli tak jak ja. Bo na 50 osób może się podniosło te 10razy, od 10 do 18 osób, bo właśnie byłem na testach do wojska i na ocenę5 jest to 10 podciągnięć ja robię 13 siłowo i nie mam zamiaru przestać się ciągać na rurce mój cel 30 . A zaczynałem ćwiczyć od 20 listopada tamtego roku i zaczynałem od 1 podciągnięcia xD Także efekty są



Zmieniony przez - Ishias w dniu 2011-02-05 23:11:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium