SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
testuje ktoś bo ja już 4 tydz zakonczylem i musze powiedzieć że mega cieżki ten trening :) ale niestety pompki stanęły w miejscu za to ilość tyg podciągnięć rośnie z tyg na tydz. Zobaczymy na zakończnenie ile jednorazowo będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
jak pompki stanely to zacznij robic po 80% w kazdej serii, to znowu bedzie progress:) Ja testowałem i uważam, że bardzo dobry trening, ale niestety wtedy trzeba odrzucić inne ćwiczenia bo sie rady nie daje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
dokladnie tak jak mówisz odstawiłem wszystko tylko drążek i pompki ale jeszcze tylko dwa tyg i minie 6 łącznie i przedstawie podsumowaie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
byłbym wdzięczny, bo jestem ciekaw czy jest warto zostawić street workout na miesiąc na rzecz tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
a oto moje wyniki w środe sprawdzę swojego maxa jak sie zregeneruję. Niestety w moim przypadku pompki odpadły gdyż przy wadze 94 kg i codziennych treningach mięśnie ;) mi sie po 4 tygodniu nie regenerowały a o6 tydz to już nawet ból




Zmieniony przez - kibol w dniu 2013-09-07 11:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez moge polecic ten trening, bo go na sobie przetestowalem z tym ze mi po 3 tygodniu miesnie slabo sie regenerowaly, ale to z mojej winy bo dodatkowo robilem kettle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1131
Zainteresowana wieloma dobrymi opiniami o treningu postanowiłam go sprawdzić i zobaczyć jak on zadziała na babę^^. Więc prezentuję swoje wyniki, aby może tym zachęcić jakąś następną babę do podciągania się na drążku, a nie mówieniem tylko "wow" widząc jak koleżanka podciąga się 2 razy...
Pompki robiłam stosując różny rozstaw rąk.
I teraz pytanie do Was -zanim zacznę za kilka tyg. znowu ten trening, jak przez ten czas 'utrzymać' to, co osiągnęłam. Tzn. ile +/- razy w tyg. się podciągać po ile serii zważywszy, że chcę to wpleść w już normalny trening siłowy, z którego na czas TA zrezygnowałam?


Chcieć to móc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak znasz angielski to polecam forum Chrisa Sommera o gimnastyce, tam masz bardzo duzo o treningu silowym lub forum w czesci dotyczacej trenigu +35 jest dzial o podciaganiu na drazku. Warto zagadac do lukixa, bo mi ze 2-3 fajnie doradzil i ma spora wiedze. Mi sie udaje utrzymywac ok. 24-25 podciagniec.
Zobacz tez w tej czesci forum moj temat zaawansowany plan armstronga na drazku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Witam, zaczalem robić ten plan po ponad 2 miesiecznej przerwie w cwiczeniach (niezdrowy tryb zycia slodycze itd.). Jestem w 2 tygodniu, na poczatku podciagalem się 10x. Jak skoncze wstawie efekty.
Mam pytanie co do treningu, moje miesnie sa caly czas wypoczęte juz jakas 1h po treningu nie czuje ze cwiczylem i to mnie denerwuje, a cisne wszystko zgodnie z planem. Jaka moze byc tego przyczyna? Wraz z tym robie abs2

Zmieniony przez - tomek188 w dniu 2013-11-22 22:40:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jakbyś codziennie czuł po treningu, że nie masz już sił na ćwiczenia to na drugi nie było by mowy o ponownym treningu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium