SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam Pytanie co do tego treningu.


Dzień 3

Wykonaj trzy serie treningowe ( o seriach treningowych później) normalnym chwytem (nachwytem lub podchwytem ręce nieznacznie szerzej niż barki). Przerwy 60 sec między seriami. Następnie trzy serie wąskim podchwytem (ręce złączone razem) Również przerwy 60 sec. Na koniec wykonaj trzy serie szerokim nachwytem. Przerwy 60 sec.

Pytanie: Jezeli moje maksimum wynosi 4 podciagniecia nachwytem to czy mam robic wszystkie 9 seri łącznie po 2 powtorzenia tak?

Dzień 4

W tym dniu wykonaj jak najwięcej serie treningowych. Odpoczywaj 60 sec. Pomiędzy seriami. Rób dopóki nie spalisz serii. Nie przekraczaj 9 serii. Jeśli dojdziesz do 9 staraj się zwiększyć serie o jedno powtórzenie w następnym tygodniu.

A tutaj jezeli wyznacze sobie 3 powtorzenia to w nastepnej seri mam robic dalej 3? i tak dalej 3/3/3/3/3/3/3/3/3 i jezeli dam rade tak dojsc to w nastepnym tygodniu np 4 ? Prosze o odp :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec jak odp ktos :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
jeśli chodzi o "dzień 4" to dobrze rozumiesz. 9 serii po 3 razy. Jeśli dasz radę to za tydzień o jedno powtórzenie więcej. Natomiast jeśli w "dzień 3" robisz po 2 powtórzenia to w dzień 4 też powinieneś robić po 2 powtórzenia...

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha Dzieki Bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Mam pytanie co do 4 dnia. W 4 dniu tak jak w 3 robi się serie nachwytem, wąskim podchwytem i szerokim nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
ja robiłem w 4 dniu wszystkie serie podchwytem...

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
mój wynik to z 12 do 18. Jestem w trakcie 5 tygodnia. Na razie idzie bardzo dobrze. Nie spodziewałem się takiego postępu :P

Maszeruj albo giń !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Mam pytanie co do tego planu. Czy można go łączyć z trenowaniem sportów walki (konkretnie bjj lub mma okaże sie we wrześniu)? Od września wracam na treningi 3x w tygodniu i nie wiem czy jest sens zaczynać plan amstronga. Aha i jescze oprucz SW bede ćwiczył 2 x w tygodniu w domu siłowo tzn. pompki z obciążeniem, pompki na poręczach, brzuszki , spięcia, pistolety itp. Jest sens dokładać do tego plan amstronga czy dać sobie z nim spokuj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
bo kazdy nawet najmniejszy orzech do zgryzienia aby okazałsie pestką jest kwestią do przemyślenia- myśle że wiesz o co chodzi

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
A jakaś konkretniejsza porada?Zastanawiam sie czy dodając ten plan nie przetrenuje? Jeszcze dodam że nie zamierzam robic rano pompek ale za to na bjj robimy ich dużo.

Zmieniony przez - Arek KB w dniu 2009-08-13 21:16:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium