SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
od razu mówię, że nie są to dokładne pompki. Robiłem je szybko, bo podobno tak jest na rzeźbę i za bardzo ich nie pogłębiałem. Tak samo w ostatni piątek maksymalne podciąganie zrobiłem szybko, nie siłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Pierwsza zasada tego treningu to wykonywać ćwiczenia siłowo.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
podciąganie tak. tylko raz zrobiłem szybko. O pompkach chyba nic nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
Mam pytanie do tych co ukończyli : są jakieś sporawe zmiany w masie lub rzeźbie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
trudno na to jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż masę\rzeźbę robi się w zależności od diety a nie od treningu. co do progresji to u mnie jest - poprawiłem szerokość pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Witam. Właśnie zaczołem 4 tydzień trenignu ale nie przynosi on oczekiwanych wyników. Rekord poprawiłem z 9 do 10 podciągnieć. Zastanwaiem sie co zmienić w tym treningu żeby lepiej na mnie działał.
Jak myślicie czy gdybym trenował w następujący sposób to było by dobrze?
Poniedziałek - dzień I trenignu (5 seirii na rekord)
Środa - dzień II treningu (piramidka)
Piątek - dzień III trenignu (9 serii treningowych)
Myślałem też nad podciąganiem z dodatkowym obciążeniem (5 kg).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
na poprzedniej stronue jednemu z trenujących napisałem coś takiego (też miał zastój):

"vejder miałem to samo. od 2\3 miesięcy utknąłem na 15 powtórzeniach. za chuia nie mogłem zrobić więcej. nie pamiętam czy robiłem pompki, ale chyba tak. myślałem, że to z przetrenowania, planowałem robić Armstronga od nowego tygodnia 3 razy w tygodniu, w poniedziałek początek tygodnia (wtedy miałem ćwiczyć Armstronga 3 razy\week), aż tu nagle przełamanie i zrobiłem 17 powtórzeń. myślę sobie, co mi szkodzi zostawie wszystko tak jak było, zobaczymy co będzie za tydzień - 19 powtórzeń. z tygodnia na tydzień był progres aż doszedłem do 25 (bez pompek). zobaczymy co będzie dalej. "

możesz spróbować dociągnąć ten trening przez kolejne 4 tyg, jeżeli dalej nie będzie przynosił rezultatów kombinować tak jak pisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Janusz - metoda którą opisałeś jest całkiem skuteczna - jeśli wykonasz ją (we wszystkie dni) z obciążeniem. Sam też utknąłem na 17 podciągnięciach. Postanowiłem zrobić sobie tydzień luźniejszy (trening co drugi dzień(wtorek,czwartek,sobot) z obciążeniem 6kg). W te dni robiłem trening z dnia pierwszego - czyli pięć serii na maxa. Na początku następnego tygodnia zrobiłem 19 powtórzeń bez obciążenia - więc dało całkiem dużo. Jak będziesz dalej kontynuował normalną rutynę treningową to piątego dnia (przy powtórce) też zarzucaj sobie obciążenie a przyrost będzie na pewno.

Zmieniony przez - phantomcow w dniu 2010-02-08 20:30:19

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Dziękuje za dobre rady. Ten tydzień jeszcze dokończe normalnie a jeśli na początku następnego nie bedzie efektów to zrobie 3 dni z obciążeniem i wroce do normalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Często powodem zastoju jest przetrenowanie. Jak by nie patrzeć trening jest dosyć intensywny. Ja w takim wypadku proponuje przez tydzień odpocząć sobie od treningów powinno pomóc.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium