SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Mam pytanie co do treningu. Robie juz drugi tydzień. Męczmy mnie jednak jedna rzecz. Zawsze mówiono mi że mięśnie musza mieć czas na regeneracje. W tym programie przez 5 dni pod rząd ćwiczymy te same partie mięśni, na regenereacje jest potem weekend. Jednak czy ćwiczenie 5 dni pod rzad ma sens. Czy np, wysilek z dnia 1 nie zostaje zniwelowany trenujac po tym dniu dwa, trzy dni te same mięśnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Taki urok tego treningu.Ma być intensywnie a mięśnie główne i pomocnicze mają być atakowane zmiennymi bodżcami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Witam, możliwe z 4 do 10 w dwa tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Zależy od osoby.Wydaje mi się że będzie ciężko.W 4-tyg. to już raczej tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1229
Witam.

Mam pytanie dotyczące drugiego dnia:

"Dzień piramidki. Rozpocznij od 1 powtórzenia, w następnej serii będą 2, w kolejnej 3.
Kontynuuj dopóki nie spalisz serii (poprzednią serię wykonałeś robiąc 6 powtórzeń, ale w
następnej udało ci się wykonać zaledwie 4 - spalona seria) Wykonaj o jedną serie więcej maksymalnym wysiłkiem"

Chodzi mi dokładnie o pogrubiony fragment. Czy dobrze rozumiem? Przypuśćmy, że zrobie 9 serii.
1- seria 1 podciagnięcie
2 - seria 2 podciagniecia itd
przy 9 serii spale - zrobie 6 powtórzeń

czy to już koniec treningu na ten dzień czy mam wykonać jeszcze jedna serie ile dam rade? Bo tak rozumiem ten pogrubiony fragment.

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Zmieniony przez - Paciek w dniu 2011-06-16 18:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Tydzień temu rozpocząłem plan Armstronga. Zobaczymy, czy będą jakieś efekty. Mam nadzieję, że jak się porządnie za to wezmę to tak. Jak na razie nie ma się czym chwalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Mam pytanie odnośnie 2-go dnia treningu. Chodzi mi o to zdanie:
"Wykonaj o jedną serie więcej maksymalnym wysiłkiem". Czyli, że jak zrobię 5 serii, 6 spalę to przerwa i jeszcze jedna seria do maximum, dobrze rozumiem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium