SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Skoro max masz 25 to czeo w pierwszej serii 21 ?
W pon ma być każda na max.

11 tyodni robiłem z przerwą jedną.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1572
rozpocząłem robić ten trening i mam dużą przepaść między 1 a 2 serią w pierwszej robie 8 powtórzeń w 2 już tylko4 w 3 3x w 4 3x w 5 2x

między seriami robie 90sek przerwy

tez tak macie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 223
Na początku raczej każdy tak ma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1572
ok wiec jeżeli podciągam sie 8x max to ile powtórzeń powinienem robić w na serie w dniu 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2133
Spróbuj robić po 3 powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Witam, mam takie pytanie jakie były wasze efekty po skończeniu tego programu? (przeczytanie 50 str zajmie trochę a przydało by się podwiesić na start wasze wyczyny jeśli to nie problem)
z góry dzięki;)

Naszym największym lękiem jest to, że jesteśmy potężni ponad miarę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Personalnie oceniam ten plan na 3/5, w kolejnych tyodniach trenin codzienny jest już żmudny.
A trenowanie jednej partii codziennie ( pon,wt,śr,czw,pt ) w konsekwencji nie daje mięśniom czasu na reenerację.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
bo to nie jest plan długofalowy, to plan "szokujący", do zastosowania w krótszym odstępstwie czzasowym.

Oczywiście jak ktoś chce to może się pokusić o dłuższe stosowanie ale igra wtedy z przetrenowaniem(na zasadzie albo mi się uda albo będzie gorzej)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Czyli ile proponujesz robić ten plan ?
Osobiście po pierwszych 2 albo 3 tyodniach u mnie nie było różnicy w maxie.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
do momentu gdy zauważymy że na każdy kolejny trening albo idziemy zmęczeni(niezregenerowani) albo tak zniechęceni że robimy na odwal albo gdy od kilku treningów notujemy regres formy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium