SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jeżeli jesteś w stanie zrobić 9 serii to dobrze. Możesz spokojnie zwiększyć liczbę powtórzeń w następnym tygodniu. Te dziewięć serii to taka granica jeśli jesteś w stanie wykonać więcej to zrób więcej.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
jeszcze dla pewności czyli jak w następnym tygodniu zwiększę liczbę powtórzeń do 4 i wykonam 9 serii to gibać następne aż nie padnę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Tak 4 dnia "gibasz" do oporu. Jak przekroczysz 9 serii to w następnym tygodniu zwiększasz ilość powtórzeń na serię o 1.

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
dzięki o to mi chodziło, bo miałem pewne wątpliwości jak ostatnio wszedłem i przeczytałem najświeższe posty i wasze spory:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Pytanie czy pompki mogę robić z nogami wyżej(około 80 cm- nogi na biurku)?.

Chociaż jedną serie bo zależy mi na barkach też.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
myślę że tak, niektórzy robią też jednorącz.
Tylko żeby były te 3 serie

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Mam jedno pytanie. Czy ćwiczenia w staniu na rękach może pomóc w podciąganiu? Rozwijają się przy nich przedramiona, bicepsy i obręcz barkowa, ale nie wykonuje się ruchów analogicznych do podciągania. Czy to wystarczy?

Dodam jeszcze, że mam 16 lat, 183,5cm wzrostu, ważę 73,5kg i podciągam się podchwytem 21 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Tak stanie na rękach to ćwiczenie które poprawia siłę wszystkich górnych partii ciała dlatego możesz je śmiało stosować.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
ciekawy ten plan tylko nie wiem jak go rozplanowac z treniniem.
pn:barki nogi
wt:sw
sr:plecy biceps
czw:sw
pt:klatka triceps
na ten tydzien tak to wyglada bo tak po kontuzji zaczalem cwiczyc no ale ewentualnie klatke bym przesunal na pn
jak to umiescic zeby w miare sie zregenerowac ma ktos pomysl? ??zebym nie byl przeciazony za bardzo bo szczerze mowiac to nie wyrobie z nauką. Mam troche zamęt teraz a na kierunku technicznym to sami wiecie jak jest. pomoże ktoś?:)

Zmieniony przez - Stania w dniu 2010-04-14 15:39:13

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Stania a nie lepiej by ci było robić ten program w sam raz aby poprawić performance http://www.defrancostraining.com/articles.html w repetition days możesz wykonywać podciąganie jako główne ćwiczenie
Sam ów program stosowałem kiedyś z dobrym skutkiem.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium