SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
matma rozsz nie tylko mi słabo poszła arkusz ogólnie mówiąc prze... był

Ja klepałem na 70 próbne itp itd to ten nie wiem czy zaliczę na marne 40

hmm w tym roku jest więcej miejsc niż w tamtym :D

śmiem twierdzić że nawet 2 razy więcej

a w ubiegłym roku przyjmowali od 189

A i dodatkowe badania na komisji doszły w stosunku do zeszłego roku ( usg i dentysta a także psychiatra)

Ja wiem że maxa muszę zrobić jeszcze papierki ze służby przygotowawczej mogą mi pomóc na rozmowie

a apropo sprawności to mam cała 2 mc jeszcze :) a na swoją aktualną formę nie narzekam heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jak ty robisz 70 podciągnięć to nie masz się o co martwić

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
hehehe
dobre dobre :D swoją drogą za***iście by było się tyle razy podciągać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jedna z dziewczyn która tutaj się parę razy udzielała podciągała się podchwytem 46 razy. Skoro kobieta potrafi to co stoi na przeszkodzie .

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to dobra maszyna...he,he.Ja nie znam żadnej która podciągnie się nawet 10 powt.Musi być chyba jakąś kulturystką albo strongwoman.Z tym wynikiem pozamiatała by wszystkich facetów na ostatnich M.P w podciąganiu.Kobitki górą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Po 11 tygodniach i 1 dniu z przerwa po 2 miesiacach na jeden tydzien spotkala mnie stagnacja, a nawet regresja. Przez pierwsze dwa miesiaca doszedlem z jednego do 6 podciagniec. W nastepnych trzech tygodniach doszedlem do 8 i pierwszego dnia czwartego tygodnia(trzeciego miesiaca) wykonalem tylko 7 podciagniec. Zrobic sobie przerwe czy jak przekonuje pierwsza strona cwiczyc dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ćwiczyć.Nie ćwiczyć tylko wtedy kiedy czujesz się ogólnie zmęczony tym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Tzn to jest tak, ze poniedzialek jest dla mnie morderczy, gdy sila powinna wzrosnac, a ja sie zatrzymalem na 7-8 powtorzeniach. Pozostale dni wtorek do 5, sroda i czwartek po 3 serie nie sa az tak wyczerpujace. Najgorszy jest poniedzialek, poniewaz ilosc podciagniec nie idzie w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ale jak wnioskuje z opisu jest to bardziej Twoja bariera psychologiczna niż fizyczna.Ćwiczyć i czekać cierpliwie na progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
No ja robię 3 tydzień i idzie cudnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

forma lato