SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
załóż plecak z 5kg i bedziesz miał 8 powtórzeń ja tak robie

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Oczywiście - te 20 powtórzeń to było napisane jako przykład - to znaczy że jeśli ktoś na początku był w stanie podciągnąć się 10 razy to po 6-8 tygodniach będzie w stanie robić 20 powtrzeń. Jak robisz 20 teraz to przyrost też na pewno będzie.

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Acha dzieki a co do regeneracji wypowie sie ktos ? Bo gdzies slyszalem ze nie mozna sie podciagac na maxa czesciej niz 1 w miesiacu albo 1 na 3 tygodnie o ile dobrze pamietam mowil o tym Jan Łuka, a tutaj tak przez 5 dni ciagle na maxa 2 dni odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
rzeczywiście, trzeba uważać żeby się nie przetrenować. uważam, że 8 tygodni treningu tym treningiem to max. później tydzień przerwy.

musisz obserwować swoje ciało - jeżeli nie masz chęci do treningu, idzie Ci coraz ciężej, odpuść sobie trochę. ja np pompki robie tylko 3 razy w tyg, ten trening tez miałem robić tylko 3 razy bo miałem zastój przy 15 podciągnięciach, ale teraz doszedłem do 19 także dalej jadę.

to też zależy co jeszcze robisz oporcz tego treningu. bo ja np biegam 3 razy i chodze na siłkę 3 razy, więc to nie dziwne, że moge być przetrenowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Oprocz tego robie pompki na rekach tuz po amstrongu z analogiczna iloscia powtorzen; heh dzisiejsze poranne pompki szly mi jakos krucho i zakwasy po wczoraj mam, to moj 4 albo 5 tydzien, dziwne pierwszy raz w trakcie mam zakwasy pamietam ze tylko jak zaczalem to mialem przez 1 tydzien z poniedzialku ale tako to pierwszy raz takie wieksze, a jesli chodzi o ostatni dzien treningu jesli robic podciaganie z obciazeniem te przykladowe 5kg w plecaku to po ile seri wykowywac i w ilosci powtorzen tyle samo co w seriach treningowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
ja mysle ze np 5 seri ile razy dasz rade..bo wydaje mi si ze jesli seria treningowa wynosi 3 np...to nie wykonasz takiej samej seri dodajac 5 kg..nie wiem tak mi sie wydaje

MaszTalent nie daj muZanikać,miejWiare wykreśl słowo fiasko zeSłownika,nie mówie ze jest łatwo sam musisz cos zmienic,bo od stania pod klatkom zadko mistrza czyni trening.zajawki to nie bezzsensToStyl zycia,jesliWkładaszW toSerceMaszDuzoDoZdobycia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
a ja sie chce spytać jakiegoś znawcy, czy to normalne że bez obciążenia podciagam sie 4 razy nachwytem, po czym nie mam załamania mięśniowego, ale jakos nie moge wiecej zrobić, a jeśli założe 5 kg w plecaku robie koło 7 powtózeń, 10 kg w plecaku robiłem 6 powtórzeń, wiećej nie próbuje bo mi plecak *******nie

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
Cześć!
Już tydzień ćwiczę tym planem. jak skończę to oczywiście napisze o wynikach. I mam do was pytanie bo nie jestem rozciągnięty a chce to zmienić i zacząć jakiś trening rozciągający. Tylko nie wiem
czy powinienem go wykonywać przed treningiem Armstronga? czy może po? proszę o jakieś rady a i jeszcze jak przed to ile czasu przed a jak po to czy od razu po? Z góry dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3796
Najlepiej rób po, bo wtedy mięśnie są rozgrzane i łatwiej się rozciągają. Jeśli jednak ćwiczysz dodatkowo na siłowni to rób po treningu na siłowni, bo w Armstrongu ćwiczysz tylko plecy! Aha i jak chcesz to możesz robić jeszcze przed treningiem, żeby uniknąć kontuzji, ale to taki krótkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Rozciaganie tylko po rozgrzewce najlepiej przed armstrongiem wazne jest abys sie odrobine rozgrzal nie wiem przykladowo kilka minut biegu lub skakanki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium