SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
Chyba jak napisałeś...tak będę robił, się zobaczy.

Dzisiaj zaczynam max = 10 podciągnięć (nachwytem)

Ciekawe co będzie za 2 miechy...
1

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 204
ja mam takie pytanie cwicze Proteo System Poziom I chciałbym poprawić się w podciąganiu na swój wiek 13 lat podciągne sie 7-9 razy
wymiary
173 cm
63kg
moge ten trening stosować razem z Proteo System czy lepiej wybrać któryś z nich , a jeżeli wybrać to który ogólnie zależy mi na poprawieniu siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2737
Witam wszystkich !
Po przeczytaniu o tym treningu zamawiam drążek i też mam zamiar zrobić trening. Ogólnie słabo mi idzie na drążku więc jest w sam raz dla mnie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
od tygodnia robie ten trening, po pierwszych bolach, zakwasach i naciagnietyc sciegnach zaczynam czuc wstepne rezultaty,zaczynalem od 9, zobaczymy za pare tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 300
Witam !!!
Mam pytanie o rezultaty tego treningu, czy ktoś skonczył go i może przedstawić wyniki.
Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4324
witam, jestem w 3 tyg tego treningu zaczynałem od 13, za 3 tyg przedstawie rezultaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Witam, zacząłem robić ten trening w tym tygodniu, ciekawy jestem efektów panów, którzy już rozpoczęli, to naprawdę jest takie mocne ? Rzeczywiście przyzwyczaiłem się do porannych pompek i czuję różnicę, ale czy będę w stanie osiągnąć 21 podciągnięć, gdzie na dzień dzisiejszy (3 dzień treningu max. w serii wyciągam 5 ?) Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bardzo proszę wszystkich którzy rozpoczęli treningi, lub już je skończyli o wpisywanie swoich odczuć/osiągnięć.
Będzie to bardzo pomocne dla wszystkich, ktorzy chcą poprawić swój wynik w podciąganiu. Kiedy tutaj trafią, będą mogli poczytać o osiągnięciach innych które niewątpliwie mogą być motywujące.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
LAST EDIT:

Dobra przeczytałem all jeszcze raz na spokojnie i wszystko już rozumiem :) Zaczynam od poniedziałku, a wyniki podam rzecz jasna jak ujżę jakieś konkretne rezultaty :) Podam dokładne dane ile ćwiczyłem po ile serii, powtórzeń itp. c'ya zachęcam wszystkich do robienia jeśli macie drążek i trochę wolnego czasu :)

Zmieniony przez - N3r0 w dniu 2009-02-22 20:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1637
Nie jestem przekonany co do tych pompek rano. Czy robienie ich na czczo nie będzie szkodliwe?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium