SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4324
witam, mój trening tym planem trwał 6 tygodni, wynik poprawiłem z 13 do 17, pompki to robiłem tylko przez 1 tydzień a tak to opuściłem 2 treningi na drążku pozdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
No to wlasnie 20ka mi pekla :D Tyle podciagniec nie robilem od 7 lat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Fairbairn a 20 nachwytem? Jak tak to gz :D
No robię tak jak w przepisie mniej więcej i tak jak robił ten co to wymyślił :P
Pompki --> Poranna Toaleta+Łazienka ---> Pompki --> przygotowanie śniadania --> Pompki :P
Nie robie rozgrzewek przed pompkami piernicze :) Jestem rozgrzany 24/7 :D
A co do piramidki to trochę szkoda czasu na te czekania... ale nic zrobię dziś tym sposobem iloczynowym i zobaczę ile będzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No i proszę Wystarczy Was zachęcić i już pokazało się parę ciekawych wpisów
Nagradzam sogami.
1

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
N3R0 moim zdaniem lepiej poczekac bo mozna sobie miesnie spalic:)ja dzisiaj robie drugi dzien ,czyli tez 1 raz piramidke i wole poczekac , bo jak bede miał mniej przerw
to trening bd intensywniejszy i bedzie potrzeba wiecej czasu poswiecic na regeneracje a w treningu armstronga trzeba cwiczyc codziennie:Djuz raz spaliłem miesnie ii była lipa i wiecej tak nie chce i tobie tez odradzam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Nom widzę różnicę teraz, zrobiłem 9 pełnych piramidek i 8 powt. w 10 piramidce i nie chciałem przegrzewać mięśni :P ALL Nachwytem. Wolałem spauzować zwłaszcza, że za szybko po rozgrzewce to chyba robiłem :/ Ale wg. mnie mimo, że narazie 1 tydzień i 2 dni za mną to trening daje DUŻO! :) Zobaczymy czy wycisnę z 25 powtórzeń nachwytem kiedyś a może i 30 :P DREAMS ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
ZYCZE CI TEGO:d a ja nie mam takiego pułapu , Chce sie ciagle rozwijac i rosnac w siłe i mieśnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
spróbuje go na sobie>>>>
zobaczymy cz naprawde dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie piszcie o spaleniu mięśni, bo czegoś takiego nie ma. Zbyt intensywny trening prowadzi do przetrenowania, a nie spalenia mięsni. Mięśnie maleją od zbyt małej ilości jedzenia, lub zaprzestania trenowania.
2

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
Mawashi to napisał mi NORMEX na moim temacie :jak ćwiczysz codziennie to się nie dziw, spalasz tylko mięśnie. Zrób troche regenarcji (powiedzmy 7dni) i zacznij ćwiczyć planem Mawashiego dla początkujących (link podwieszony).i ja mu uwierzyłem że miesnie sie pala:/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

forma lato