SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Możecie teraz coś poradzić. Zatanawiam się czy nie robić dalej podciągania, podciągania francuskiego(jeśli to się tak nazywa) przysiadów, pompek. Tylko się zastanawiam czy to by nie było za dużo. Ktoś może mnie jakoś nakierować pod tym względem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Witam, w tym tygodniu kończę plan. Poprawiłem nieznacznie z 12 w pierwszy poniedziałek na 16 dziś. Dojdę do końca tygodnia, może jeszcze w piątek podskoczy do 17.
U mnie plan nie dał spodziewanych rezultatów. Liczyłem przynajmniej o 1 powtórzenie więcej na tydzień. Na razie poprawiłem o 4 podciągnięcia.

Strasznie męczą mi się przedramiona. Mój drążek jest cienki - nie ma typowej grubości bo zespawał go dla mnie wujek z różnych rurek. Czasem czuję, że najszersze jeszcze mogą a przedramiona puszczają. Muszę poszukać jakiegoś rozwiązania...

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 370
Zostal jeszcze 1 dzien i koniec planu. Jak na chwile obecna to powiem ze 1 dnia w ostatnim tyg zrobilem 16 powtorzen nachwytem. Jestem za***iscie zadowolony, bo zaczynalem od 1 powtorzenia, robionego ledwo co. Super trening jak dla mnie, polecam ;)

Kszzz kszz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1183
Cześć,

Odrazu przepraszam, jeżeli ktoś wcześniej o to pytał, ale nie czytałem całego tematu. Jestem w trakcie treningu na masę cztery razy w tygodniu. Czy wykonywanie tego treningu wpłynie jakoś ma mój trening masowy ? Czy mogę śmiało zacząć go wykonywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Nahor moze bys opisal jak to u ciebie wygladalo bo podobny start mam tzn. jak wygladaly ile serii powtorzen jak zaczynales

Zmieniony przez - proba12 w dniu 2010-03-07 22:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 370
proba12 zaczynałem od 1 powtorzenia, tyle ze np w 3 serii nie bylem w stanie nawet 1 juz zrobic, to robilem fazy negatywne, podskakiwalem i staralem sie jak najwolniej opuscic. No i w 2 tyg juz moglem 3 razy sie podciagnac, w 3 tyg 6, a potem 9, 12 i udalo sie 16 :)

Kszzz kszz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1183
Mógłby się ktoś wypowiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Janczar666
wpłynie o tyle ze musisz ten trening masowy kompletnie zmodernizować.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Hej Nahor, a kiedy już udało ci się zrobić w poniedziałek w pierwszej serii 5 poprawnych powtórzeń, to jak wyglądała u ciebie piramidka? I ogólnie dobrze by było jakbyś wystawił tu tabelke akurat z tego tygodnia.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
siemanko
jak jest w końcu z tym 4 dniem?? ma już jeden plan Armstronga za sobą i podczas 4 dnia robiłem tak: maksymalna ilość serii po 3 podciągnięcia gdy zrobiłem 20 serii, w następnym tygodniu robiłem maksymalna ilość serii po 4 podciągnięcia i gdy zrobiłem 18 serii i czułem że dam radę zrobić minimalnie 9 serii po 5 to zwiększałem itp
A teraz robię tak w moim drugim planie że 4 dnia robię 9 serii po 3 i czuję ze lekko mi to wychodzi przymierzam się do zwiększenia i robienia w następnym tygodniu 9 serii po 4 powtórzenia
Która wersja wykonywania jest prawidłowa bo już sam nie wiem???Z pierwszego planu czy drugiego??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium