SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Jeżeli rozpoczołem program, to powinienem w ogólnym treningu robić wiosełka, czy lepiej nie przeciążać pleców, bo jak słyszałem to na tym programie masa pleców co poniektórym wzrosła?

I jeszcze pytanie do środy i czwartku:
W środe robimy 9 serii z identyczną ilością powtórzeń, zmieniając chwyty co 3 serie. W czwartek robimy to samo tylko nie zmieniamy chwytu i zwiększamy ilość powtórzeń w każdej serii o jedno i jak dojdziemy do 9 serii w czwartek to daną ilość powtórzeń przenosimy na środe, a w czwartek pracujemy nad kolejnym dodatkowym powtórzeniem w każdej serii. Tak, zgadza sie?

Zmieniony przez - kaczuch18 w dniu 2010-07-21 20:37:03

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Ponawiam pytanie...

Zmieniony przez - kaczuch18 w dniu 2010-07-22 20:54:05

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 886
W środę robisz np. 3 x 5, w czwartek 9 x 5 - widzisz że dajesz radę, określasz ile dasz radę zrobić(np 9 x 7) i tyle robisz. W czwartek robisz stałą ilość powtórzeń, grunt by było 9 serii. Ja tak robiłem i:
przez 8 tygodni(dietę tak średnio trzymałem) - z 12 podciągnięć do 16, to było jakiś czas temu, ale teraz wracam do treningu. Za parę tygodni dam znać jak idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
Norwox
w srode nie robisz 3x(np 5)
owszem robisz 3x ale nachwyt, podchwyt i szeroko - w sumie 9 serii
w czwartek robisz tez 9 serii w tym ze all normalnie nachwytem

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
mam jedno pytanie
poranne pompki lepiej robic 3x max (do upadku miesniowego), czy moze kazda seria z zapasem 3-5 powt?

Zmieniony przez - Iirro w dniu 2010-08-01 13:19:53

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1259
czy daloby sie zrobic ten plan tak:
1. poniedzialek: rano 3x pompki, pod wieczor podciaganie + plecy(wioslowanie sztanga podchwytem 3x10, sklony na lawce rzymskiej 3x10, szrugsy ze sztangielkami 3x12)

2. wtorek: rano 3x pompki, pod wieczor podciagnie + klata(wyciskanie sztangielek na skosie 3x10, rozpietki ze sztangielkami 3x10)

3. sroda: rano 3x pompki, pod wieczor podciagnie + bic(uginianie ramion ze sztanga 3x10) + tric(wyciskanie francuskie sztangi lezac 3x10, prostowanie ramion na wyciagu 3x10) + brzuch(unoszenie kolan do brzucha w zwisie 3x20, spinanie brzucha kleczac z linka wycviagu gornego 3x20, brzuszki z obciazeniem 3x20)

4. czwartek: rano 3x pompki, pod wieczor podciagnie + nogi(wypychanie na suwnicy 3x12, prostowanie w siadzie 3x10, uginanie w lezenu 3x10, wspiecia w siadzie 3x15)

5. piatek rano 3x pompki, pod wieczor podciagnie + barki(arnoldki 3x10, unoszenie sztangielek bokiem 3x10, unoszenie sztangielek bokiem w opadzie 3x10) + przedramie(uginanie przedramion ze sztangielkami podchwytem 3x12 + 3x12 nachwytem)

Oczywiscie podciaganie + pompki robilbym z maksymalna intesywnoscia.
Brzuch i nogi ze srednia intensywnoscia, a reszta (plecy, klatka, bic, tric, bary, przedramie) robilbym z mala intensywnoscia. Malymi ciezarami. Jedynie zeby zachowac wymiary
czy nie przeszkadzaloby to w efektywnosci treningu?
W sobote i niedziele pelen relaks, bez dotykania zalastwa.

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma! ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589
Chce zacząć ćwiczyć tym programem, ale lubię też biegać. I tu Panowie rodzi się moje pytanie. Czy można to łączyć z aerobami? I czy przy tym treningu dieta jest bardzo istotna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Można biegać i łączyć z innymi aktywnościami. Program został pomyślany z myślą o kandydatach do służby w wojsku. A tam poza podciąganiem wymagany jest dobry czas na 10 mil. Więc poza trenowaniem podciągania dobrze jest również biegać.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589
Dzięki bardzo...
I tu kolejna seria pytań:
Czy bardzo duży jest wzrost siły i wytrzymałości? Np... czy jesteśmy w stanie podnieść więcej wyciskając na ławeczce płaskiej leżąc?
I przepraszam za to pytanie ale pewnie było już tu nie raz;p
Te poranne pompeczki to 3x max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589
proszę o złączenie postów...
Czy dieta jest istotna w tym treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium