SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 431 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6538
W sumie jest lodówka w robocie ale niektórzy ludzie są niewychowani i różne numery mogą zrobić więc wole oszczędzić nerwów i trzymam w szafce posiłki.
Zastanawia mnie czemu warzywa tak się robią....

Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-08-12 00:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26887 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 450009
a spróboj ze świeżymi warzywami,ugotuj/zaparuj je normalnie i sprawdź,ja nigdy z takim czymś się nie spotkałem, a rano gotuje np kalafior i wieczorem jest taki sam jak wcześniej tylko zimny ja zawsze rano gotuje wszystko bo jestem zbyt leniwy żeby co posiłek mi się chciało od nowa gotować i jest igła, w mikro i ogień A druga rzecz to piszesz że w zimie tak nie ma,więc odpowiedź jest dużo prostsza niż by mogło się wydawac,po prostu upał,nie musi słońce bezpośrednio docierać do pojemnika,ale w okół niego jest gorąco i tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19
chodzilo mi o to zebys trzymał w lodowce w domu :) to wystarczy, ja tak robie i potem zadnych dodatkowych ''sosów'' na warzywach nie mam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 431 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6538
zioekt a czy pakujesz do miski czy zostawiasz w garnku ? Bo jak w garnku to jest okey i nie ważne czy to warzywa na patelnie czy brokuł kalafior. Jedynie jak zimne schowam do szczelnego pojemnika i po pary godzinach otworze to jest niejadalne.
Spróbuję z schowaniem do lodówki i jak potem będzie... ale wątpię że to coś da.

Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-08-12 00:50:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26887 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 450009
do pojemnika nie chowam,bo bym musiał go później myć,a człowiek leniwy ze mnie jak wspomnialem odcedzam na sitko,przestygnie i do garnka z powrotem i pokrywką nakrywam, żeby to żadne latające dziadostwo nie wyjadalo mi moich makro ale pod przykryciem prawie chyba jak w pojemniku.

ale w takie upały to ty się ciesz że tylko warzywa padają,a nie mięso zaczyna żyć,w zimie chłodno,ale jak teraz w cieniu 4dyszki to papu może dostać skrzydeł.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-12 01:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2575 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11487
Ponawiam: Witam jestem ektomorfikiem waga 77, wzrost 176 i aktualnie jestem na rekompozycji żeby kolejny sezon masowy zacząc z mniejszym otłuszczeniem. Postępuję mniej więcej tak jak mój kolega którego prowadzi Tomek Słodkiewicz i który na rekompie zachowując tą samą wagę zrzucił 3,5cm z pasa. Obcinam stopniowo węgle (już zszedłem o około 110g ww) delikatnie podnosząc tłuszcze i białko (podbiłem je po 10g). Trening siłowy 4x w tygodniu +20min aero po każdym z nich. Waga stoi w miejscu i wizualnie z brzucha trochę zeszło ale wymiar pasa tego nie potwierdza bo różnica wynosi <0,5cm. Moje pytanie: jak myślicie teraz dalej obcinac wegle/ dołożyc aero czy zostawic tak jak jest i czekac dalej na efekty? Kalorie zacząłem obcinac jakieś 2,5 tygodnia temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 829 Napisanych postów 21563 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327744
Co to jest 2,5 tygodnia, tyle co nic, troche wody w tym czasie mogło zejść, wstrzymaj sie jeszcze z obcinaniem kcal bo za chwile nie bedzie z czego, dodaj ewentualnie aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521
ponawiam: różnica miedzy woda z biedronki (oaza), wodami z wyższej półki np z firmy nestle. dzieki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2604 Napisanych postów 50324 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339393
tak, jest różnica między wodą z biedronki, a wodą z wyższej półki, tyle że nestle to nie wyższa półka. przeczytaj np : http://potreningu.pl/articles/2800/jaka-wode-wybrac 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10117 Napisanych postów 116486 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1379101
ja tylko musisznaki używam, no jak nie mam to wpadnie pod ręke jakaś nałeczowianka, zródłą muszyny itp, ale staram się muszynianę pić ma najwiecej magnezu z tych wszystkich . Nestle to niech słodycze robi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

Masa