SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 301175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
W sumie jest lodówka w robocie ale niektórzy ludzie są niewychowani i różne numery mogą zrobić więc wole oszczędzić nerwów i trzymam w szafce posiłki.
Zastanawia mnie czemu warzywa tak się robią....


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-08-12 00:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a spróboj ze świeżymi warzywami,ugotuj/zaparuj je normalnie i sprawdź,ja nigdy z takim czymś się nie spotkałem, a rano gotuje np kalafior i wieczorem jest taki sam jak wcześniej tylko zimny ja zawsze rano gotuje wszystko bo jestem zbyt leniwy żeby co posiłek mi się chciało od nowa gotować i jest igła, w mikro i ogień A druga rzecz to piszesz że w zimie tak nie ma,więc odpowiedź jest dużo prostsza niż by mogło się wydawac,po prostu upał,nie musi słońce bezpośrednio docierać do pojemnika,ale w okół niego jest gorąco i tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
chodzilo mi o to zebys trzymał w lodowce w domu :) to wystarczy, ja tak robie i potem zadnych dodatkowych ''sosów'' na warzywach nie mam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
zioekt a czy pakujesz do miski czy zostawiasz w garnku ? Bo jak w garnku to jest okey i nie ważne czy to warzywa na patelnie czy brokuł kalafior. Jedynie jak zimne schowam do szczelnego pojemnika i po pary godzinach otworze to jest niejadalne.
Spróbuję z schowaniem do lodówki i jak potem będzie... ale wątpię że to coś da.


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-08-12 00:50:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do pojemnika nie chowam,bo bym musiał go później myć,a człowiek leniwy ze mnie jak wspomnialem odcedzam na sitko,przestygnie i do garnka z powrotem i pokrywką nakrywam, żeby to żadne latające dziadostwo nie wyjadalo mi moich makro ale pod przykryciem prawie chyba jak w pojemniku.

ale w takie upały to ty się ciesz że tylko warzywa padają,a nie mięso zaczyna żyć,w zimie chłodno,ale jak teraz w cieniu 4dyszki to papu może dostać skrzydeł.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-12 01:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Ponawiam: Witam jestem ektomorfikiem waga 77, wzrost 176 i aktualnie jestem na rekompozycji żeby kolejny sezon masowy zacząc z mniejszym otłuszczeniem. Postępuję mniej więcej tak jak mój kolega którego prowadzi Tomek Słodkiewicz i który na rekompie zachowując tą samą wagę zrzucił 3,5cm z pasa. Obcinam stopniowo węgle (już zszedłem o około 110g ww) delikatnie podnosząc tłuszcze i białko (podbiłem je po 10g). Trening siłowy 4x w tygodniu +20min aero po każdym z nich. Waga stoi w miejscu i wizualnie z brzucha trochę zeszło ale wymiar pasa tego nie potwierdza bo różnica wynosi <0,5cm. Moje pytanie: jak myślicie teraz dalej obcinac wegle/ dołożyc aero czy zostawic tak jak jest i czekac dalej na efekty? Kalorie zacząłem obcinac jakieś 2,5 tygodnia temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402561
Co to jest 2,5 tygodnia, tyle co nic, troche wody w tym czasie mogło zejść, wstrzymaj sie jeszcze z obcinaniem kcal bo za chwile nie bedzie z czego, dodaj ewentualnie aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 521
ponawiam: różnica miedzy woda z biedronki (oaza), wodami z wyższej półki np z firmy nestle. dzieki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
tak, jest różnica między wodą z biedronki, a wodą z wyższej półki, tyle że nestle to nie wyższa półka. przeczytaj np : http://potreningu.pl/articles/2800/jaka-wode-wybrac 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja tylko musisznaki używam, no jak nie mam to wpadnie pod ręke jakaś nałeczowianka, zródłą muszyny itp, ale staram się muszynianę pić ma najwiecej magnezu z tych wszystkich . Nestle to niech słodycze robi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium