SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
nooo, a pozniej sie dziwuje, ze apetytu nie ma i ze zle trawi. Ona sie pewnie boi, ze jak zacznie cos robic to jej jeszcze miesnie urosna, a miesnie 'brzydkie sa'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Heloł.
Nie wiem czy to forum się krzaczy czy co ale nie mogłam się dziś zalogować na forum i weszlam przez stronę potreningu.

Mam takie zakwasy przywodzicieli jak bym byka udusiła conajmniej.
A to po ćwiczeniach na maszynie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
krzaczy sie bardzo- dopiero niedawno po nocy zaczelo dzialac, zakwasow wspolczuje- mi dopiero co przeszly zakwasy kazdego miesnia jaki jest w udach , po przysiadach/rdl/wypadach i plie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Ja nie potrafiłam znaleźć dziennika posiłków na potreningu.pl i hasło musiałam sobie przypominać tyle myślenia a dopiero wstałam

cześć
co do zakwasów to ja nie wiem jak ja zrobię dzisiejszy trening, w sumie najcięższy a zakwasy przychodzą ratami

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-31 10:04:29

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Cześć

mnie nie chciało zalogować i avków nie widzę

jak miałam 16 lat to miałam treningi 4x w tygodniu po 3-4 godziny + sala + basen i często 4 dniowe wyjezdne zawody
+ ćwiczyłam w domu + prowadziłam aerobik w szkole

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
cześć, czyli problemy nie tylko u mnie - bałam się że komp mi znowu świruje

A co do tej nastki i jej treningów... z racji tego skąd tu przychodzę znam masę dziewczyn, co uważają że dużo ćwiczą, bo codziennie robią jakąś ośmiominutówkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816







dzień dobry, grudzień 2012 coraz bliżej, forum wybuchnie w ciągu najbliższych dwóch tygodni a to dopiero początek, potem pójdzie vitalia i onet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ale zyebali forum, poprzednio było lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
u mnie w pracy chodzi ale bardzo kulawo bo firma nie bedzie aktualizowac ie i chooy, bedzie zabawnie, moj avek tez stary

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium