SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
bo 90% Polaków to leszcze, akurat się tak wpasowało Liczę właśnie na to, że jak zauważy jakieś efekty u mnie to przestanie dogryzać.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
na bank przestanie, będzie z Ciebie dumny, że potrafisz taką formę wyrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołóż treningi zapasów, i jak już będziesz mega laska i silna to go stylowo przez okno wyrzucisz i pożegnasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
raKhu, co to za herezje jak zobaczy super-Musię to się zmotywuje i sam zacznie budowac masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
silniejsza od niego nie będę, bo to mega silne bydlę jest Kurde, a za młodu chodził na siłownię dziad jeden no. 28 lat i już stary

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życze jej tego ale w większości przypadków to nie działa. Z gówna bata nie ukręcisz. Wiem, że nie ładnie tak mówić, ale I Speak The Truth a prawda boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
U mnie działa, hantle mi ciągle z pokoju ukradkiem wynosi czyli cośtam mu w głowie kiełkuje Szkoda, ze dla niego 8kg to luzem na jedną rekę idzie, progresu na moim leszczerskim sprzecie nie idzie zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak facet sam z siebie nie zacznie czegoś trenować, i nie będzie robił tego dla przyjemności, to prędzej czy później odpusci.

W sporcie chodzi o to, by robić to dla siebie. Nie żeby coś komuś udowodnić. Nie z zazdrości. Wytrwają tylko ci co naprawde uwielbiają to robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
28 lat = " za młodu chodził...." to ja nad grobem juz jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
hahaah
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium