SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
:D Szefowa ja niedużo młodsza od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
https://picasaweb.google.com/lh/photo/HRGrMlscwQWSNmsljefXj7eD4_i0z4TTivrwyurQWZY?feat=directlink
a tutaj obli też nie chcą robić badań - tak jak ja miałam z okresem problem to doktor tylko się uśmiechnął, kazał zluzować poślady i poczekać - a nie latać i się badać. No i miał racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
W Anglii tez nie robia badan - zadnych Nawet zwyklej morfologii krwi... Ale za to uwazaja tych na kontynencie (czyli reszte Europy) za strasznych hipochondrykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
obciążenia glukozą też nie miałam ale powiem szczerze że tego badania bym się bała dość kiepsko ogólnie reaguje po zjedzeniu słodyczy a co dopiero po czymś takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano ano... za to jak sie idzie do lekarze z bólem gardla zawsze zrobia test czy niema bakterii zanim dadzą antybiotyk

Ale weźcie to na głowie stoi, zdrowi ludzie dostają od lekarzy skierowanie na badania, podczas gdy chorzy czekają w kolejkach, znajomemu rodziców cos w płucach stwierdzili i.. musi czekac 3 miesiące na rezonans płuc, to sie nazywa profilaktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
katlak ja tez sie bałam czegos takiego, pewnie by mnie zbierali z podłogi, bez ciazy zbierają przy badaniu na czco tylko zwyczajnie a co dopiero po glukozie.... reanimacja by szła jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja tez sie zastanawiam nad kosztem tych extra badan...

Wiem, ze to glopie, ale tez zastanawia mnei sens chodzenia w kolko do gina... Przeciez zdrowi ludzie nie chodza do: endo, dermatologa czy ortopedy tak sobie, bo 'trzeba chodzic'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
u mnie babcia w marcu usłyszała, że nie ma terminów do końca roku na rozrusznik serca , po wizycie prywatnie gdzie okazało się że tętno ma 30 rozrusznik miała wszczepiany jeszcze w tym samym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
I dla tego uważam też że wizyty u lekarza powinny być odpłatne i koniec - nie mówię tu o zaporowych sumach ale takich 20PLN rodzinny/40pln specjalista.
Tutaj tak jest, każdy ubezpieczony płacie 15 e za wizytę u rodzinnego i 35e za specjalistę. I nie ma kolejek, nie ma bandy emerytów ale w razie czego jak coś się dzieje to robią tomografię nawet z błachego powodu - a nie tak jak u nas, że doktory na neurologii walczą który pacjenta weźmie na rezonans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
eno Bunia cytologia raz na rok to mus rak szyjki macicy jest jedynym rodzajem raka którego wykrytego we wczesnym stadium można bez większych problemów wyleczyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium