SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
czułam, to że są małe nie znaczy że nie bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dzien dobry, ale zamulilam, kawy nie moge

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkość raczej nijak się ma do odczuwania bólu:-] ja ma 79cm w obwodzie, a podczas @ stanika nie mogę założyć taki ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
a ja myślałam, ze mniejszy rozmiar oznacza mniejszą mękę. Ech, to przepraszam w takimr razie, nie bylam świadoma. Przynajmniej na starość nie będą wam wisiały do kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
mój facet się odchudza - po swojemu, mianowicie je jeden posiłek dziennie, np 6 bułek z wędliną. kvrwa i nie moge mu przemówić do rozsądku, mówi, że jestem najmądrzejsza, wszystko wiem o odchudzaniu, tylko efektów nie widać, a u niego widać, bo schudł 6kg. Już nie wiem jak mam z nim rozmawiać.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Hm. Wiesz co, myślę, że po jakimś pól roku wyjdzie szydlo z worka i się przeprosi z twoją teorią. Po takim przegłodzeniu dostanie efektu jojo, a Ty będziesz miala trwały i piekny efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Musia, moj wczoraj sie zdziwil ze trzeba pic cos poza kawa/ czarna herbata/napojami... mysli ze jak wezmie pepsi max z polki zamiast zwyklej z cukrem to juz zdrowo sie odzywia.

A ja wlasnie zauwazam jakiego kopa dostaje codziennie rano z mojej porzadnej kawy... zielona herbata nie pomaga..

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Marta osiągnęła chyba ekstremum formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Właśnie nie wiem czy będzie jojo. On był takim mega chudym szczurkiem kiedyś, myślę, że ważył 7 lat temu ok. 70kg, ma 180cm. Potem przytył, tzn dorósł bardziej, zrobił się męski, przybyło ok. 30kg. Stwierdził, że jednak za dużo waży, chociaż wcale źle nie wyglądał, ale na takim właśnie niejedzeniu schudł koło 10kg i wygląda mniej-więcej tak od 2-3 lat:




ale coś mu się uj**ało, że przytył trochę i znowu się "odchudza" i podobno 6kg zleciało. On się panicznie boi dużej wagi, bo jego tata pod koniec życia ważył prawie 140kg, twierdzi, że ma to po nim w genach - aczkolwiek dla mnie jego ojciec po prostu żarł na potęgę i spędzał całe życie przed TV, wychodził tylko do WC.

Boję się o niego, jak czytam ile Hubert wcina... Wiem, że to inna półka zupełnie, Hubert trenuje itd, ale jeśli mój facet je z 1000kcal dziennie to jest grubo nie tak.

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-09-03 11:36:22

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
jak dla mnie, to on moglby sobie na silownię pochodzić, zeby zwiększyć mase. ja lubie duże chłopy Mój jest strasznie szeroki, aczkolwiek powinien się odchudzic, bo uzaleznil się od slodkiego i mu fatu narosło. O tyle to lepszy przypadek, ze wierzy w moje metody tylko nie umie jeszcze odrzucić w pelni smieciowego jedzenia - ale mam zamiar mu pomóc .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium