SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja właśnie nie moge sobie na przysiad sama zarzucic sztangi z obciazeniem jaki bylby ja mnie wyzwaniem, dae rade sobie zarzucic 25kg ale dla mnie to dobre na rozgrzewke, dzisiaj dostalam na szczescie namiary na lepsza silke od Kokosik, ale niestety 20min na dojazd dodatkowo musze stracic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jakby mi spadły te po 40kilo na boki to ja nie chcę wiedzieć co by było...hantle też trzeba umieć rzucić w odpowiednim momencie...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
w sumie dobra opcja Kittie ale zeby zrobic pelny przysiad to przyda sie step, wyprobuje w nd, dzieki Kocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Ok Kittie będę próbowała bez tej maszyny skoro odradzasz. A ma znaczenie jaką sztangą robię przysiad ? To znaczy mój K.stwierdził,że robię duży błąd ponieważ nie biorę zwykłej sztangi (20kg) i nie dorzucam sobie kg tylko biorę krótszą już z wmontowanymi kg. Twierdzi,że źle trzymam ręce mimo, że nie raczył dziś do mnie dołączyć na górę i sprawdzić...

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Co do przysiadu może też spróbuję ze sztangielkami i czymś pod stopy dla równowagi. Gorzej mam z wyciskaniem,ostatnio myślałam że poleci mi sztanga na twarz

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a tam rodzaj sztangi nie robi wcale takiej różnicy, byle można ją było wygodnie na barkach ułożyć i chwycić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Też mu tak powiedziałam,ale to taki typ uparty jak osioł lub gorzej.Pójdę,pokaże i tyle.Dzięki Kittie

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium