SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
To tez się go trzymam. Znaczy jego braku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Powiem tylko że raz wypiłam pół litra śmietany i zjadłam całą czekoladę 89%
Innym razem zjadłam prawie pół kg boczku i drugie tyle karkówki...
Ale słodyczy nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tobie wolno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Dżizys, ja umieram na jeita po tak gorzkich czekoladach - to jedna z rzeczy która mnie zabijala przed redukcją :D Ale w smie takiej tlustej śmietany z góra owoców to bym zjadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale powiem szczerze, że jak tą śmietankę 38% wyżłopałam to i tak przeleciała ze mnie - może trochę fatu się wchłonęło ale niewiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja bym zjadla pajde chleba ze smietana i cukrem tylko gdzi eja znajde teraz taka smietane i taka pajde chleba?? ech..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
a ja swoją zgubę spróbowałam ruską słoninę!
I teraz smażę sobie na niej jajecznicę codziennie...
Ale za to węgle jem przeważnie raz dziennie rano w owsiance i ew jakiś owoc jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja się uzależniłam od odżywki sciteca - jak mi się skończy to strzelę sobie w łeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja spróbowalam jak to jest smazyć na kaczym tluszczu i teraz kaczuszka raz w tygodniu musi w piekarniku się znaleźć, żeby bylo z czego wytapiać. Pysznie smakują rzeczy na kaczce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
oh oh oh, po stopach i twarzy poznaję że zeszła mi woda a dalej mam 1 cm więcej w udzie i 3 więcej w biodrach
i 4 w pasie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium