SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak ktoś ma inną życiową pasję niż chodzenie na siłkę to już należy go przez okno wyrzucać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luiza jak ktoś ma inną pasje nie, ale jak ktoś wszystko bierze dosłownie i na poważnie to należało by się zastanowić

got it?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uff :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
co to za forum, luiza: moj facet nie ma nic przeciwko moim zmaganiom (dopinguje i wspiera) a z zakupow wrocilismy wczoraj z 4tabliczkami czekolady-dla niego...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a forum mnie wyrzuca i wyrzuca ehh

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale co do wytrwałości wsporcie i tego że trzeba to robić z pasji dla siebie to 100% dosłowności niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Anister, Twój się przynajmniej nie kryje ja czasem znajduje przy biurku mojego jakieś ukratkiem pomietoszone papierki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój przy mnie co wieczór wcina paluszki/orzeszki i mówi że mu smutno że nie chcę z nim ;) cóż, nie można mieć wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
obliques
28 lat = " za młodu chodził...." to ja nad grobem juz jestem


No za młodu, jak miał 15 lat

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Luiza, masz silną psychikę i wolę - mi ciezko patrzec na ludziów jedzacych slodkie bo mi sie przypomina i mózg zaczyna wolac o cukier. Przynajmniej mam tak ostatnio. Dobrze, ze umiem dziada uciszyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium