SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Chlania nie polecam - alkohol ma dzialanie depresyjne i zawsze jak mi sie zdaży napić to mam zjazd nastroju na dobry tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
chodzi o przebywanie z ludźmi. Ja miewałam straszne zjazdy na kacu. Teraz już mniej - najgorzej było jak mieszkałam sama i nie czułam potrzeby trzymania fasonu - pozwalałam sobie rozsypywać się doszczętnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
w zasadzie działanie antydepresantów zauważyłam dopiero po prawie pół roku ich brania natomiast antylękowe działają od kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
A, chybaże tak. Ludzie bardzo pomagaja. Ja zaliczylam kaca dwa tygodnie temu i tez mialam straszy dół :/ Ale co nie zabije to wzmocni, teraz jest mi znacznie lepiej. Wogóle to forum dobrze na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja organizuje sobie zajęcia od 5 rano do 12 w nocy. Tak żebym nie miała czasu na myślenie - bo jak zacznę kombinować to już ch** - szafka piguły i 3 dni chowania się po kątach.
Chociaż ostatnio i tak zaczęłam się sypać i to wstawanie po nocach się zaczęło natarczywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
a to ciekawe Kittie, bo mnie wyleczyła irytacja na psycholog, i mimo iż opierdzielam się całymi dniami przestałam się bać. Tez mialam problem, calymi dniami plakalam, ze umrę. Mialam tak silny lęk przez smiercią i chorobami, ze moja lekarka domowa nie wiedziala co ze mną zrobić nie mówiąc o psycholog. A teraz chill, tylko przeginam w druga strone bo mialam iśc na badania a sobie odpuszczam bo czuję się niby tak świetnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Mieszkanie z rodzicami prowadzi do choroby psychicznej dziecka i rodzica.
Krzyś to nie lepiej z kumplem mieszkanie wynająć niż się z ojcem szarpać?
I tak dobry z niego chłop jak nie może się z tobą dogadac a jeszcze cię w chałupie toleruje.
Ja bym wywaliła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fela , po drugiej stronie barykady ja tez ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Obli Masz w tym swoją zasługę, tu złapałam bakcyla, wcześniej przez rok bujalam się po siłowniach i mówiłam, że nie lubię ćwiczyć siłowo.

Ja też - miało znaczyć, że też byś wywaliła dziecko z chalupy czy tez zaczynasz prace na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tez bym wywaliła Niestety nadchodzi czas gdzie dorosły człowiek powinien iśc na swoje i nie dręczyć juz rodziców
ech na siłowni.. musiałabym tu kurs jakis zrobic zainwestować 4000CHF i kombinować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium