SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Se na Allegro kupiłam, od gościa co pracował w Magazynie Macania i nie wpadł na to, że jak będzie reguarnie sprzęt wynosił i opychał pod swoim nazwiskiem na aukcjach to go wyhaczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a to kurfy.
Ale pocieszę Cię ja miałam sigmę 50, stałoogniskową, 2,5, makro - zayebiste szkło -jedyny mankament że z canonem trochę się dusiła przy dużych zbliżeniach - ale k***a, pojechałam na Alandy i robiłam zdjęcia i gdzieś musiałam zostawić i nie zauważyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jestem załamana, 1500 zł wydałam na ten obiektyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No ale jak nie zauważyłaś, że nie ma szkiełka?
Ja mam 50tkę 1,4, na szczęście sklepową - kocham i nie oddam

A policjant powiedział, jak mnie przesłuchiwał, że jestem dupa, bo mogłam powiedzieć że nie mam, zgubiłam, to by nie skonfiskował.
No i racja, wyjątkowa dupa jestem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bo siedziałam na trawie i fotografowałam pawie tańczące godowo i zmieniałam obiektywy co chwila i kurfa taka byłam zaaferowana...sama nie wiem jak do tego doszło
A w ogóle to ta pielęgniarka od wariatów to chyba myśli, że ja też jestem jakaś pyerdolnięta - najpierw zapytała konspiracyjnie, czy wiem że jest chory: mówię że wiem, i że co z tego że jest? A potem zobaczyła jak wychodzę: tak pani idzie? bez butów? no przecież tak przyszłam, na boso W ogóle koszulka dziurawa, spodnie dziurawe i skarpetki w butelki od whisky, też z dziurami - prezentowałam się jak idealne towarzystwo dla wariata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no widziała przecież bo w jakiejś ścierce byłam z klatą na wierzchu Mówiła, że ładne i pytała co to, na co powiedziałam prawdę: gołe baby z mackami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
shrimp2
uparłam sie i wgrywalam az sie przyjelo


kurde, na po treningu sie przyjęło, a tu nie ciągle mam ten stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium