SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a bo sobie poprawiłam humor nowymi jeansami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To teraz rozumiem, bo juz mialam wrazenie, ze pisze z jakims hura optymista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
pyszne muffinki, przepis i foty na kuchennym

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-08-29 14:34:12

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
to tam nie jest problem. wyobrażasz sobie 13 lat na lekach antypsychotycznych w tym 2,5 roku na klonazepamie? + antydepresanty?
Zgłupiałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ano. Powiedział, że zaczęli go leczyć na depresję ale potem zaczęły się stany lękowe i zaburzenia psychotyczne, jakieś tam okresy w psychiatryku ciągle Pokazywał mi swoje wyniki z morfologii i opowiadał - wbc ma tak niskie (od klona), że musi chodzić na morfo i kontrolę co 7 dni bo jakakolwiek infekcja z podwyższeniem temperatury ciała do okolic 39 to dla niego niemal pewne zejście . k***a a ja myślałam, że ja mam problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
o k***a a dalej jest na klonozepanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Moje dobre serduszko nie może tego pojąć jak ktoś mówi całkiem obojętnie że nie ma różnicy u niego w stanie "szczęśliwy/nieszczęśliwy" bo zasadniczo od dobrych kilku lat i tak nie czuje żadnej różnicy - cały czas tylko apatia i zero odchyłów od normy. Nie boi się, nie martwi, nie nudzi, nie cieszy, nie jest smutny ani zły i przy tym świadomy tego że nie ma emocji. I przy tym tak uśmiechnięty spokojnie jak by już dawno umarł. Straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dla mnie ci lekarze sa dziwni... Przeca moja matka na antydepresentach byla dosyc krotko, a i tak czlek jak warzywo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium