SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
No właśnie miałam pytać, co Twój ginekolog na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Emkaza, cisnienie mi podnosza tacy panowie, niech elegancko wypyerdala. A doope masz super!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Lejdi, pan dochtor (inny niz ten, do ktorego poszlam) uznal, ze skoro nie planuje dzieci to po co mi @

Nie mieszkam w Posce, robia mi tylko wymaz, a to pobiera pielegniarka. Gin do tego niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ptaszek jest na razie malutki, taki jak u Azjatow, ale licze na wzrost w niedalekiej przyszlosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm, ale jesli organim nie produkuje tych tam estogenow to jest np zagrozenie osteoporoza. bo ja tez bylam taka wyluzowana w temacie a lekarka mnie tu wlasnie straszyla caym spektrum skutkow ubocznych hm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Najlepsze jest, ze ja wlasnie mowilam temu poprzedniemu lekarzowi, ze przeciez taka nierownowaga hormonalna nei jest zdrowa, ale dla niego byl luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Masakra - póki co spotykałam się raczej z dążeniem do wywołania okresu jak najszybciej, farmakologicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Witam wszystkie Ladies i Gentlemanów jeśli są to też

Mam do was prośbę, mama chce sobie kupić stepper(chciała rowerek do 200 zł ale odradziłem jej takie tanie rowerki bo to nigdy nie wiadomo ile taki wynalazek wytrzyma...).

Także mam do was prośbę, ktoś zna jakąś dobrą firmę, bądź też dobry model steppera? Do max 200 zł? Taki, żeby długo w miarę służył.

Czy też może nie ma różnicy między takim za 50 zł a 200?

Pozdro :D

PS Przy stepperze się spala w ogóle tkanka tł z brzucha? Dajmy na to mama sobie ćwiczy w domu 30-40 minut swoje aerobiki i na koniec by porobiła 15 minut steppera?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-28 17:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
stepper to niszczący kolana śmieć, więc już lepszy rower.
poczytaj sobie artykuły z regulaminu oraz odchudzanie łopatologiczne... nie chudnie się miejscowo, chyba, że masz jakieś pozaziemskie moce

kurcze, 5lat na forum i takich podstaw nie znać

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-28 17:30:41

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium